خانه > اخبار > اخبار سریال > گفتگوی کامل مت اسمیت در برنامه‌ی CBS Mornings!

گفتگوی کامل مت اسمیت در برنامه‌ی CBS Mornings!

وقتی از‌ مت اسمیت پرسیده شد که چرا با وجود حیله‌گری و جنایتکار بودن دیمون، طرفداران او را دوست دارند، مت پاسخ داد که به نظر، دیمون «در نوع انحرافی‌ش به دنبال عدالت و وفاداریه و توی مغزش داره کار درست رو‌ انجام میده و به نوعی برادر و همسری دوست‌داشتنیه».

همچنین گویا مت اسمیت استفاده از کلاه‌گیس را دوست ندارد. تونی داکوپیل نیز اشاره کرد که چرایی این موضوع را درک می‌کند. چون موی خود مت اسمیت، بسیار زیباست!

مت اسمیت در برنامه‌ی CBS Mornings، سفر دیمون در فصل دوم سریال خاندان اژدها را اینگونه توصیف می‌کند:

فکر می‌کنم اون به نوعی به گمنامی می‌افته. کمی نرم‌‌خوتر، تنبل‌تر، چاق‌تر و کندتر می‌شه. و توسط شیاطین و ارواح (به معنی ترس‌ها و عذاب وجدان خودش) تسخیر میشه. به اصطلاح، بار تمام اعمال بدی که انجام داده، رو شونه‌هاش میفته و فکر می‌کنم [خود واقعیش] بیشتر در معرض دید همه قرار می‌گیره.

شنیدن این موضوع واقعاً جالب است، زیرا در منبع اصلی این سریال، کتاب آتش و خون از جورج آر.آر. مارتین، دیمون در طول جنگ بسیار خشن رفتار می‌کند. «نرم‌خوتر، تنبل‌تر، چاق‌تر و کندتر» کلماتی نیستند که بتوان برای توصیف این بخش از زندگی او به کار برد. پس اسمیت چه منظوری دارد؟ ما می‌دانیم که دیمون در فصل دوم زمان زیادی را در قلعه‌‌ی نفرین‌شده‌ی هرن‌هال خواهد گذراند و به نمایندگی از رینیرا مرکز عملیات نظامی را در آنجا راه‌اندازی می‌کند. به نظر می‌رسد او در آنجا تجربیات ترسناکی خواهد داشت، ممکن است در حال پشت سر گذاشتن عواقب یک قتل وحشتناک که در اوایل فصل در آن دخالت داشته، باشد.

همچنین ممکن است نویسندگان سریال خاندان اژدها بعد از اینکه تماشاگران در فصل اول واکنش غیرمنتظره‌ای نسبت به او داشتند، سعی در نرم‌تر کردن شخصیت دیمون داشته باشند. در فصل اول، دیمون لیست بلندبالایی از کارهای بد را انجام داد، اما در نهایت، به یکی از شخصیت‌های مورد علاقه طرفداران تبدیل شد و بسیاری از مردم آشکارا به او علاقه‌مند شدند. سارا هس، تهیه‌کننده سریال در آن زمان گفت:

اون به نوعی به «دوست‌پسر اینترنتی» تبدیل شده که من رو گیج می‌کنه. نه اینکه مت فوق العاده باهوش و فوق العاده نباشه، اون در این نقش [هم] فوق العاده است. اما خود دیمون… من اون رو به عنوان دوست‌پسر خودم نمی‌خوام! کمی گیج شده‌ام که همه می‌گن: «اوه، دَدی!» و من فقط می‌گم: «واقعاً؟» اون در چه زمینه‌ای – چه به عنوان شریک زندگی، چه پدر یا برادر برای کسی خوب بود؟ گیج‌کننده است.

رایان کُندال، شورانر سریال، در سال ۲۰۲۲ به نیویورک تایمز گفت:

در حال تلاش برای درک طرفداری از دیمون هستم.‌ ما از همون ابتدا، در قسمت اول، مشخص کردیم که دیمون فرد جذابیه، اما اون ند استارک نیست. بنابراین درکش نمی‌کنم… فکر نمی‌کردم که به طرز عجیبی این طور افراطی ازش طرفداری و سعی کنن هر کاری که انجام داده رو به عنوان [کاری] ذاتاً قهرمانانه توجیه کنن. اینطور نیست. این مورد نیست و در آینده هم نخواهد بود.

پس شاید آن‌ها سعی دارند او را کمی تغییر دهند تا واکنشی که می‌خواهند به دست آورند؟ یا شاید همه‌ی اینها روی پرده به هم می‌پیوندند. در هر صورت، مت اسمیت هنوز طوری از دیمون حرف می‌زند که انگار او یک شخصیت کاملاً پیچیده و انسانی است. او در برنامه‌ی CBS Morning گفت:

فکر می‌کنم اون حس عدالت و وفاداری منحرف و فاسد خودش رو داره. او اغلب در ذهن خودش کار درست رو انجام می‌ده. اون به نوعی، برادری بسیار دوست داشتنی بود. به نوعی او همسری بسیار دوست داشتنیه. فقط [مشکل اینجاست که] این‌که آسیب زیادی در اون وجود داره.

در مورد خود فصل دوم، مت اسمیت مشتاق است که مردم آن را تماشا کنند. او گفت:

خشن، اغواکننده و عجیبه و شخصیت‌های واقعاً فوق‌العاده‌ای داره. امسال بازیگران فوق‌العاده‌ی جدیدی به ما اضافه شده‌ان.

مت اسمیت همچنین از تام گلین -کارنی، که نقش شاهزاده اگان تارگرین را بازی می‌کند، تمجید کرد.

پیش‌تر اشاره کردیم که مت اسمیت در توصیف دیمون در فصل دوم این چنین گفته بود:

فکر می‌کنم اون به نوعی به گمنامی می‌افته. کمی نرم‌‌خوتر، تنبل‌تر، چاق‌تر و کندتر می‌شه. و توسط شیاطین و ارواح (به معنی ترس‌ها و عذاب وجدان خودش) تسخیر میشه. به اصطلاح، بار تمام اعمال بدی که انجام داده، رو شونه‌هاش میفته و فکر می‌کنم [خود واقعیش] بیشتر در معرض دید همه قرار می‌گیره.

در این فصل، دیمون از هرن‌هال به عنوان پایگاه خود استفاده خواهد کرد. در دنیای نغمه‌ها، هرن‌هال نفرین شده در نظر گرفته می‌شود و ظاهراً دیمون در حین اقامت در آن‌جا چیزهای عجیبی را تجربه خواهد کرد. سارا هس به اینترتینمنت ویکلی گفته است: «اون نمی‌تونه اونجا بخوابه. ما فقط می‌خواستیم چیزای غیرقابل توضیحی داشته باشیم و بعد، از اونا به عنوان راهی استفاده کنیم تا اونو (شخصیت دیمون رو) کمی بیش‌تر از اونچه که در زندگی عادی وجود داره، برای بیننده‌ها نمایش بدیم.»

اما، گویا در فصل جدید فلاش‌بکی از ویسریس، اما (همسر ویسریس)، جهیریس و رینیرای جوان هست که ممکن است مربوط به توهمات و تصاویری باشد که دیمون در هرن‌هال آن‌ها را می‌بیند.

هرچند تمام این موارد شایعه است و ممکن است صحت نداشته باشد، اما تکه‌های پازل‌ در کنار یکدیگر چنین چیزی را نمایش می‌دهد‌.

 

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*