خانه > اخبار > اخبار سریال > اولیویا کوک پس از خواندن نظرات مردم درباره‌ی آلیسنت های‌تاور افسرده شده بود.

اولیویا کوک پس از خواندن نظرات مردم درباره‌ی آلیسنت های‌تاور افسرده شده بود.


مردم گاهی در اینترنت برای تمایز قائل شدن بین کاراکتری که از او نفرت دارند و بازیگری که این نقش را ایفا می‌کند، به مشکل برمی‌خورند. این حقیقت در همه جای دنیا وجود دارد. این مسئله می‌تواند برای بازیگرانی که گاهی به بخش کامنت‌ها سر می‌زنند، ناراحت‌کننده باشد.
اولیویا کوک که نقش آلیسنت های‌تاور را ایفا می‌کند، در جدیدترین مصاحبه‌اش به شوخی اشاره کرد که هواداران سریال خاندان اژدها، به او برچسب «عجوزه‌ی شرور» زده‌اند. اولیویا در این باره می‌گوید:

«مشکل همین‌‌جاست. هیچ‌کس حرف خوشایندی برای گفتن نداره، هر کسی که می‌خواد غر بزنه و افکارش رو تو یه توئیت بنویسه، حرف خوشایندی نداره و من یه کم افسرده شده بودم و یه مدت کوتاهی دلم نمی‌خواست از خونه بیرون برم. ولی خب مجبوری، مگه نه؟ این چیز عجیبیه… مجبوری باهاش بسازی.»

آلیسنت از منظر اخلاقی، بی‌ثبات است.

آلیسنت های‌تاور، از نظر اخلاقی بی‌ثبات است و هواداران زیادی هستند که از او خوششان نمی‌آید، اما اولیویا باید راهی برای هم‌دلی با او پیدا می‌کرد، به گفته‌ی اولیویا، او و تیم چندین ماه درباره‌ی آلیسنت صحبت کردند تا توانستند درک مناسبی از او پیدا کنند.
اولیویا کوک ادامه داد:

«بله، از نظر اخلاقی، [آلیسنت] مطمئناً بی‌ثباته، اما برای رسوخ کردن حقیقت، باید بتونی حس همدلی داشته باشی، وگرنه صادقانه به‌نظر نمیاد، تو فقط می‌خوای تماشاگرها اوقات خیلی خوبی رو با تماشای این کاراکترها سپری کنن و نمی‌خوای چیزی ساختگی یا غیرطبیعی حس بشه.»

۲ دیدگاه

  1. اولیویا کوک یک بازیگر پرتلاش و توانمند و تحسین‌انگیز و قابل ستایشه و الیسنت یک موجود نفرت‌انگیز و مزخرف و چندش‌آوره. معلومه که حساب اولیویا از حساب الیسنت سوا است‌. واقعا جای تاسفه که مردم هنوز هم قادر به تفکیک نهادن و تمایز قائل شدن بین بازیگر و کاراکتری که بازیگر بهش جان میده نیستند

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*