خانه > اخبار > اخبار سریال > رایان کور از رابطه‌ی پیچیده‌ی رینیرا تارگرین و هاروین استرانگ می‌گوید.

رایان کور از رابطه‌ی پیچیده‌ی رینیرا تارگرین و هاروین استرانگ می‌گوید.

رایان کور، بازیگر نقش سر هاروین استرانگ استخوان‌شکن، به‌تازگی در پادکست رسمی بازی تاج و تخت حضور پیدا کرده تا درباره‌ی کاراکترش صحبت کند.

هاروین از زندگی زیر سایه‌ی رینیرا تارگرین خوشحال بود.

هاروین استرانگ توجه بینندگان را جلب کرد، اما از آن‌جایی که رابطه‌ی او با رینیرا پنهانی و باعث رسوایی بود، بیشتر صحنه‌های جالب او پشت درهای بسته شکل گرفتند. رایان کور می‌گوید:

«نشون دادن این عناصر رابطه به شکل ظریف و زیرمتنی، چالش اصلی بود. می‌دونی؟ چطور فقط با نگاه نشون بدی که هاروین و رینیرا انقدر نسبت به هم حس توجه و مراقبت دارن و یه رابطه‌ی ده ساله دارن؟ تو دنیایی که اجازه نداریم این عشق رو به شکل واقعی ابراز کنیم. پس من فکر می‌کنم این بخشی از بافت رابطه‌ای شد که ما داشتیم بین اِما [دآرسی] و من و میلی [الکاک] و من شکل می‌دادیم. یه جورایی یه پرتگاه خطرناکه.»

خوشبختانه رایان پشتیبانی خوبی از عوامل پشت‌صحنه دریافت می‌کرد؛ به‌خصوص میگل ساپوچنیک، کارگردان قسمت ششم خیلی به او کمک کرد. رایان کور گفت:

«اگه اون (هاروین) قراره یه پدر شیفته و این آدم شرافتمندی باشه که این‌طور از بچه‌هاش حمایت می‌کنه، ما نیاز داریم اون روی شکارچی و وحشی و اون مردی که توانایی خطر و خشونت رو داره رو هم نشون بدیم. من فکر می‌کنم راه رفتن رو لبه‌ی اون پرتگاه، چیزی بود که سعی کردیم بهش اضافه کنیم.»

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*