خانه > اخبار > اخبار سریال > پیلو اسبک بیان کرد که وقتی فهمید یورون در سریال با یورون در کتاب فرق دارد به هم ریخت

پیلو اسبک بیان کرد که وقتی فهمید یورون در سریال با یورون در کتاب فرق دارد به هم ریخت

هشدار اسپویل برای افرادی که قسمت پنجم را ندیده‌اند.

پیلو اسبک، بازیگر دانمارکی نقش یورون گریجوی، قبل از آنکه وارد سریال شود یکی از طرفداران آن بود. یورون شخصیت مورد علاقه‌ی او بود. او تمام بخش‌های مربوط به یورون را در کتاب خوانده بود، و هنگام دیدارش با وایس و بنیوف بسیار هیجان‌زده بود. او در مصاحبه‌ای با «اینسایدر» گفت که وقتی فهمید شخصیت یورون در سریال با شخصیت یورون در کتاب خیلی فرق دارد، به هم ریخت.

او گفت:

«من با خودم می‌گفتم «خدای من، اون یه چشم‌بند داره، بهش می‌گن چشم کلاغ. خیلی باحاله. و یه چیزی می‌خوره به نام نایت‌شید (سایه شب)؟ که یه نوع نوشیدنی الکلی عجیبه که لب‌ها رو آبی می‌کنه؟» اما همین که رفتم اون‌ها گفتن «نه او چشم‌بند نمی‌زنه، و خبری از نایت‌شید نیست» بعد من خیلی به هم ریختم، ولی نخواستم این رو نشون بدم پس گفتم «آره موافقم. احمقانه هست. کلیشه‌های دزدای دریایی.» می‌دونی؟ اما عاشقش می‌شدم. اگه به من یه پای چوبی می‌دادن بهشون می‌گفتم «ممنونم.»»

حالا او چه احساسی دارد که شخصیتش در سریال مرده و چه در نظری درباره مبارزه با جیمی لنیستر (نیکولای کاستر والدو) دارد؟ به نظر پیلو آن صحنه، بسیار صحنه قوی‌ای بود.

«مبارزه با نیکولای خیلی خوب بود. و نیکولای آدم بامزه‌ای هست. اون در برابر من، عین یه پسر ۱۵ ساله می‌مونه. شما متوجه این نمی‌شید چون با تشکر از ژن‌های من، من پیر شدم و اون جوان مونده. مشکلی نیست، من با اون همه سیگار و الکل زندگی شادی داشتم، و شما از لحن من متوجه می‌شید که پشیمون هم نیستم. هیچ کدوم از ما آدم‌هایی نیستیم که عقب بکشه. ما دانمارکی هستیم و بیست سالی می‌شه که همدیگه رو می‌شناسیم. پس وقتی با هم جنگیدیم، از تمام توانمون استفاده کردیم، بخاطر اینکه هیچ کدممون نمی‌خواست عقب بکشه. ما بدجور موقع فیلمبرداری آسیب دیدیم، اما خوش گذشت. در آخر من گفتم«من کسی هستم که جیمی لنیستر رو کشت.» اما احساس می‌کردم که می‌گم «من کسی هستم که مجبور شد آخرین صحنه‌ش رو با نیکولای بازی کنه.»»

حال که یورون، سرسی و جیمی همه مرده‌اند، پیلو، کار دن و دیو، سازندگان سریال، را مناسب دانست او گفت «امیدوارم از چیزی که ساختند خوشحال باشن.» او می‌داند که طرفداران در حال حاضر خشمگین هستند. او در این باره گفت:

«بعضی‌ها عصبانی هستند، و بعضی‌ها خوشحالند. هرکسی در وضع موجود، هر کاری از دستش برمی‌اومد رو انجام داد. و فکر می‌کنم این سریال برای مدت طولانی‌ای محبوب می‌مونه. جدی می‌گم به خدا قسم. امیدوارم دن و دیو باشند که آخر روی تخت آهنین می‌شینن.»

۱ دیدگاه

  1. پوشک نوزاد با ۵۰درصد تخفیف

    yes

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*