خانه > اخبار > اخبار سریال > احتمال تغییری بزرگ در سریال

احتمال تغییری بزرگ در سریال

طبق شواهد موجود در ست فیلمبردای فصل دوم خاندان اژدها در کاسرس، پرچم پادشاه اگان تارگرین دوم و جناح سبز، همانند کتاب، اژدهای طلایی بر زمینه‌ی مشکی خواهد بود.

لازم به ذکر است در ابتدا هر دو مدعی تخت آهنین پرچم اژدهای سه‌سر خاندان تارگرین، با رنگ سرخ روی زمینه‌ی سیاه را بالا می‌بردند، ولی در پایان سال ۱۲۹ ب. ف. هم اگان و هم رینیرا برای تفکیک حامیانشان از دشمنانشان، نسخه‌ی متفاوتی را ارائه کردند.

شاه رنگ اژدهای پرچمش را به افتخار فلس‌های طلایی درخشان اژدهایش، سان فایر، از سرخ به طلایی تغییر داد. ملکه نشان تارگرین را به افتخار مادرش و شوهر اولش با نماد خاندان‌های ارن و ولاریون ترکیب کرد.

پیش از این در قسمت دهم دیدیم که وقتی سفیران صلح پادشاه اگان به دراگون استون می‌رسند پرچم آن‌ها نمایش داده نمی‌شود ولی سر اِریک کارگیل در نزد ملکه رینیرا آن را «پرچم اژدهای سه‌سر سبز» وصف می‌کند. این مسئله در بین طرفداران این شبهه و نگرانی را به‌وجود آورده بود که سازندگان سریال به پرچم جناح سبز در کتاب‌ها وفادار نبوده و آن را تغییر داده‌اند اما در فصل دوم تا به اینجای کار می‌بینیم که قرار است همان پرچم اصلی کتاب را نمایش دهند.

احتمال تغییری بزرگ در سریال

پرچم ملکه رینیرا تارگرین در سریال همانند کتاب نخواهد بود.

بر اساس عکس‌های لو رفته در محل فیلمبرداری فصل دوم خاندان اژدها، پرچم ملکه رینیرا تارگرین و جناح سیاه در سریال همانند کتاب نخواهد بود.

در کتاب، رینیرا نشان تارگرین را به افتخار مادرش و شوهر اولش با نماد خاندان‌های ارن و ولاریون ترکیب کرد اما با توجه به عکس‌های لو رفته از فصل دوم می‌بینیم که سازندگان سریال این پرچم را به سیاه تغییر داده‌اند.

البته این احتمال وجود دارد که تصویر، نور، خورشید و غیره صرفاً رنگ‌های واقعی را نادرست نشان دهند و اژدهای روی پرچم رینیرا ممکن است فقط قرمز تیره باشد.

نگاهی دقیق‌تر به پرچم‌های رینیرا تارگرین در فصل دوم

این‌طور که از تصاویر لو رفته از ست فیلمبرداری فصل دوم سریال در ولز مشخص است، پرچم‌های رینیرا تارگرین مانند کتاب نخواهند بود و برخلاف کتاب، در سریال ما شاهد نماد سنتی تارگرین‌ها برای رینیرا خواهیم بود.

از نکات قابل توجه این است که احتمالاً در سریال پس‌زمینه‌ی پرچم رینیرا زنجیر است و اژدهای سرخ تارگرین‌ها به‌جای زمینه‌ی سیاه بر روی زنجیر حک شده‌اند.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*