خانه > اخبار > اخبار سریال > روری مک‌کان بازیگر نقش هاوند قبل از سریال بازی تاج و تخت یک بی‌خانمان بود!

روری مک‌کان بازیگر نقش هاوند قبل از سریال بازی تاج و تخت یک بی‌خانمان بود!

شاید باورش سخت باشد که کسی از جمع بازیگران سریال بازی تاج و تخت به قدری گرسنگی کشیده باشد که مجبور به دزدیدن غذا شود، اما بنا به گفتهٔ خود روری مک‌کان پیش از آن‌که موفق به بازی در نقش سندور کلگین ملقب به هاوند شود، چنین وضعیتی داشته است.

مک‌کان حین گردهمایی ویژهٔ سریال که توسط کونان اوبرایان برگزار شده بود دربارهٔ زندگی خود حرف زد:

«دوسال پیش از اون‌که سریال شروع بشه من توی یه چادر زندگی می‌کردم. یه چادر لعنتی. برای سیر موندن باید غذا می‌دزدیدم. خلاصه تونستم یه کار برای خودم دست‌وپا کنم و اوضاعم سروسامون گرفت، اما حالا سوار ماشین‌های زیبا می‌شم و در بهترین و بزرگ‌ترین شوهای تلویزیون شرکت می‌کنم؛ همین می‌تونه ثابت کنه چطور همه‌چیز در عرض یک چشم بهم زدن می‌تونه عوض بشه. شگفت‌انگیزه.»

مک‌کان به همراه شان بین (لرد ادارد استارک) و چندی دیگر از بازیگران در این گردهمایی به روی صحنه رفت و چیزهای بیشتری درباره او پس از آن‌که به جمع بازیگران سریال پیوست فهمیدیم.

میسی ویلیامز (آریا استارک) از زمانی می‌گوید که حول‌وحوش فصل چهارم، هاوند باید صحنه‌ای را نیمه لخت بازی می‌کرد:

«صحنه‌ای بود که پس از یک درگیری آریا به هاوند پیشنهاد می‌کند تا برای التیام بخشیدن زخم آن را بسوزاند. در فیلمنامه ذکر شده بود که هاوند پیراهنی به تن ندارد و برای همین روری رژیم سختی را پیش گرفته بود. الکل را کنار گذاشته بود و این برای هر کسی که روری را بشناسد اتفاق غافلگیرکننده‌ای‌ست، سیگار را نیز کنار گذاشته بود و برای همین اغلب غرغرو بود چون همه‌ش باید تخم‌مرغ و مرغ آب‌پز می‌خورد.»

اما همان‌طور که همه‌مان می‌دانیم چنین صحنه‌ای فیلم‌برداری نشد. ویلیامز در ادامه می‌گوید:

«بهترین و خنده‌دار ترین لحظه وقتی بود که زمان فیلم برداری آن صحنه رسید و بقیه به هوا نگاهی انداختند و گفتند: می‌دونی چیه، هوا یکم سرده. بنظر معقول نمیاد که پیراهنت را دربیاری. پس بهتره همین‌طور تنت باشه.»

مک‌کان بلافاصله گفت:

«و از اون موقع پامو توی باشگاه نذاشتم و این عین حقیقته. گور بابات!»

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*