خانه > اخبار > اخبار سریال > کیت هرینگتون برای فصل هشتم بازی تاج و تخت نامزد گلدن گلوب شد.

کیت هرینگتون برای فصل هشتم بازی تاج و تخت نامزد گلدن گلوب شد.

هفتادوهفتمین جوایز گلدن گلوب در پنجم ژانویه برگزار خواهد شد، این بدین معناست که فهرست نامزدهای انتخابی امروز، چهار هفته پیش از برپایی جوایز اعلام شد.

بازی تاج و تخت، همانند جوایز امی، دوره‌ای نیست که در لیست نامزدها قرار نگیرد، اما این بار یک نامزد کلیدی برای خود رقم زده است: کیت هرینگتون!

در بخش «نامزد بهترین بازیگر مرد درام در بخش سریال‌های تلویزیونی» هرینگتون به همراه رقبایی که اسمشان از این قرار است نامزد شده است: رامی ملک برای مستر روبات، برایان کاکس برای وراثت، توبیاس منزیس (ادمور تالی) برای تاج و تخت، و بیلی پورتر برای ژست.

این بار نیز هیچکدام از بازیگران زن بازی تاج و تخت نامزد نشده‌اند. کسانی چون امیلیا کلارک، لینا هیدی یا خیلی های دیگر، که همانند گذشته است.

تاکنون از میان بازیگران زن بازی تاج و تخت لینا هیدی تنها کسی بوده است که در سال ۲۰۱۷ نامزد شده است. در بخش بهترین سریال درام نیز، سریال چندباری نامزد شده اما هیچگاه پشت سر هم نبوده است؛
برای فصل های دو یا سه حتا نامزد هم نشد و هیچوقت هم در این بخش برنده نشده است.

در واقع تنها باری که سریال اچ بی او توانست چیزی را در گلدن گلوب تصاحب کند در سال ۲۰۱۲ بود که پیتر دینکلج با جایزه بهترین بازیگر مرد برای فصل اول به خانه رفت.
با چنین آمار و پیشینه‌ای و دیگر رقبا شانس هرینگتون برای تصاحب جایزه در پنجم ژانویه زیاد بالا نیست، اما می‌توان امید داشت و قطعن برای همین نامزدی را هم به او تبریک می‌گوییم!

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*