خانه > اخبار > اخبار سریال > رایان کُندال از شخصیت‌های جدید در فصل دوم سریال خاندان اژدها می‌گوید.

رایان کُندال از شخصیت‌های جدید در فصل دوم سریال خاندان اژدها می‌گوید.


رایان کُندال، گرداننده‌ی سریال، در یک کلیپ اختصاصی از مصاحبه‌ای با عنوان «خاندان اژدها:اتاق جنگ» از چند شخصیت جدید در فصل دوم صحبت می کند که اولین آن‌ها کرگان استارک با بازی تام تیلور است.
کُندال می‌گوید:

آشنایی با یک استارک جدید همیشه هیجان‌انگیزه. ما در فصل اول سریال خاندان اژدها زمان زیادی صرف شخصیت های استارک نکردیم، بنابراین حضور یک استارک در بین بازیگران اصلی می‌تونه برای طرفداران بازی تاج و تخت یک حس نوستالژی دلپذیر ایجاد کنه.

کُندال در ادامه بیشتر در مورد گوین هایتاور (که نقش او را فردی فاکس بازی می‌کند) صحبت کرد. او در سریال برادر الیسنت های‌تاور است و مسلماً در جنگ آتی از خواهرزاده‌ی خود، شاهزاده اگان تارگرین (با بازی تام گلین کارنی) برای تصاحب تخت آهنین حمایت خواهد کرد. کُندال توضیح می دهد:

گوین یه جورایی [مثل] یه بچه‌ی نازپرورده از یک مدرسه شبانه روزی مجلل [می‌مونه] که بهترین مربیان سوارکاری و مبارزه رو در اختیار داشته، اما هیچ‌کس تو این دنیا تا به حال جنگ رو تجربه نکرده، چون ما اساساً سه چهارم قرنه که در صلح بودیم. بنابراین اون خیلی از تربیت و تجربیات متکبرانه‌اش رو وارد داستان می‌کنه و ناگهان درگیر یک جنگ کاملاً واقعی می‌شه.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*