خانه > اخبار > اخبار سریال > لیام کانینگهام دوست دارد در سریال جان اسنو حضور پیدا کند.

لیام کانینگهام دوست دارد در سریال جان اسنو حضور پیدا کند.

مدت‌هاست که هواداران دنیای نغمه‌ی یخ و آتش می‌دانند که کیت هرینگتون ساخت سریالی با محوریت کاراکتر جان اسنو و سرنوشت او پس از وقایع سریال بازی تاج و تخت را به HBO پیشنهاد داده است. هنوز مشخص نیست که چنین سریالی ساخته و پخش خواهد شد یا نه، اما گویا ممکن است بعضی دیگر از بازیگران سریال اصلی هم علاقه‌مند به بازی در آن باشند.

لیام کانینگهام، بازیگر نقش سر داوس سی‌ورث با خنده می‌گوید:

«من [به کیت] پیام دادم و نوشتم: «بهتره با داوس تماس بگیری.» ولی چیزی نشنیدم. شما احتمالاً بیشتر از من می‌دونین. برای تمام کسانی که توش دخیل هستن بهترین‌ها رو آرزو می‌کنم و اگه دستمزدش به اندازه‌ی کافی خوب باشه، ممکنه من هم دوباره‌ پیدام بشه.»

کانینگهام بازی تاج و تخت را مانند جنگ ستارگان و دراکولا می‌داند.

سریال‌ اصلی بازی تاج و تخت، علی‌رغم نظرات متفاوت هواداران درباره‌ی فصل آخر همچنان محبوب است و این برای لیام کانینگهام غافل‌گیرکننده نیست:

«من فکر می‌کنم بازی تاج و تخت از اون چیزهاییه که بعد هر دهه، مردم طوری کشفش می‌کنن که انگار دهه‌ی قبل فراموشش کرده بوده. فکر می‌کنم دوباره‌ کشف می‌شه. فکر کنم کمی مثل دراکولا باشه. دراکولا هر چند سال یه بار دوباره کشف و دوباره تفسیر می‌شه. بازی تاج و تخت اصلی یه پدیده بود. هیچ‌کس نمی‌تونست پیش‌بینی کنه که تبدیل به یه پدیده‌ی فرهنگی می‌شه و طراحی [پدیده‌های فرهنگی] خیلی خیلی سخته. شما یه چیزی رو می‌سازین و ازش استقبال می‌شه یا نمی‌شه. در این مورد، حسابی ازش استقبال شد. جنگ ستارگان سال‌هاست که ادامه پیدا کرده، و کیفیت بعضی‌هاشون عالیه و بعضی‌هاش چندان عالی نیستن. دنیاییه که مردم مسحورش شدن و [امیدوارن] مدت‌ها ادامه پیدا کنه.»

گفتنی است که لیام کانینگهام به‌زودی در پروژه‌ای در مورد دراکولا ایفای نقش خواهد کرد

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*