خانه > اخبار > اخبار سریال > جزئیات جدیدی درمورد اولین اپیزود فصل دوم خاندان اژدها

جزئیات جدیدی درمورد اولین اپیزود فصل دوم خاندان اژدها


فصل دوم سریال آخرین روزهای فیلمبرداری‌ را در استودیوی لیوزدن سپری می‌کند. اواخر سپتامبر فیلمبرداری به پایان می‌رسد. عنوان اپیزود اول «پسر در برابر پسر» است. این عنوان برگرفته از نامهٔ شاهزاده دیمون به ملکه رینیرا است درواکنش به مرگ پسرش لوسریس ولاریون.

❌ ادامه‌ی این متن وقایع بسیار مهمی در فصل‌ آیندهٔ سریال خاندان اژدها را اسپویل می‌کند. ❌

در کتاب دیمون این نامه را از هارنهال فرستاد. نامه بسیار مختصر و مفید بود:

«چشم دربرابر چشم، پسر دربرابر پسر. انتقام لوسریس گرفته خواهد شد.»

در راستای تحقق مفاد این نامه، زوج بسیار بدنامی به نام‌های «خون و پنیر» مخفیانه به ردکیپ راه پیدا کردند و مأموریت کشتن یکی از پسران اگان را به وحشیانه‌ترین شکل ممکن انجام دادند.

سم ویلسون و مارک استوبارت نقش خون و پنیر را در سریال بازی می‌کنند. فیلمبرداری این صحنه چندی پیش انجام شد.

جزئیات اینکه دیمون چطور برنامه‌ریزی این عملیات را انجام داده در کتاب مشخص نیست ولی هیچ تماس مستقیمی با عاملان این عملیات نداشته. اما در سریال این ماجرا کمی متفاوت خواهد بود.

طبق گفته‌های سازندگان، در اپیزود اول دیمون مخفیانه و در تاریکی شب به مقر پادشاهی می‌رود. هیچ شکی وجود ندارد که با چه هدفی سر از آنجا درآورده! دقیقاً تأیید نشده که دیمون در مقر پادشاهی چه اقداماتی انجام می‌دهد ولی به احتمال زیاد او در پی کمک گرفتن از میساریا برای یافتن کسانی است که توانایی انجام این مأموریت بی‌رحمانه و خطرناک را داشته باشند.

پیامد این ماجرا را قبلاً در تصاویری که در ماه می از اسپانیا منتشر شد دیدیم: سکانس مراسم تشییع شاهزاده جهیریس.

آلیسنت های‌تاور و هلنا تارگرین سوار بر کالسکه و در کنار تابوت شاهزادهٔ جوان. و جلوداری که فریاد می‌زند: بنگرید که رینیرای خونریز چه کرد!

به احتمال زیاد کارگردان این صحنه گیتا پاتل بوده که کارگردان اپیزودهای ۳ و ۸ این فصل است. این یعنی دو احتمال وجود دارد:
یکی اینکه خون و پنیر جهیریس را در اپیزود اول می‌کشند و مراسم تشییع را در اپیزود سوم خواهیم دید. و احتمال دوم این است که قتل شاهزاده در اپیزود دوم اتفاق می‌افتد.

با توجه به اینکه عنوان اپیزود اول «پسر دربرابر پسر» اعلام شده شاید بهتر باشد خون و پنیر این کار را در همین اپیزود انجام دهند!
مراحل تولید فصل دوم سپتامبر به انتها می‌رسد و در سال ۲۰۲۴ باید منتظر پخش سریال باشیم.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*