خانه > اخبار > اخبار سریال > دفاعِ استیون کینگ از فصل هشتم سریال بازی تاج و تخت و سیر داستانیِ شخصیت دنریس تارگرین

دفاعِ استیون کینگ از فصل هشتم سریال بازی تاج و تخت و سیر داستانیِ شخصیت دنریس تارگرین

خیلی از طرفداران سریال بازی تاج و تخت به خاطر نحوۀ پیشرفت داستان در فصل هشتمِ این سریال، عصبانی شدند. ما دیدیم که نارضایتیِ طرفداران به مرحله‌ای رسید که تقاضانامه‌ای را برای ساخت مجدد فصل آخر توسط HBO راه انداختند و تا این لحظه بیش از ۱ میلیون نفر این تقاضانامه را امضا کرده‌اند.

در میان همۀ این نارضایتی‌ها، یکی از طرفدارانِ صاحب نامِ سریال، حمایت خود را از فصل هشتم سریال اعلام کرده است. «استیون کینگ» که یکی از دوستانِ نزدیکِ خالق بازی تاج و تخت، جورج.آر.آر.مارتین است، در توییتی از فصل هشتم سریال و به خصوص سیرِ داستانیِ شخصیت دنریس تارگرین و تبدیل شدنِ او به ملکۀ دیوانه دفاع کرده است.
نگاهی به توییت او بیندازید:

«من فصل آخر سریال را خیلی دوست داشتم. از جمله جنونِ دنی بر فرازِ مقر پادشاهی. خیلی نظراتِ منفی دربارۀ نحوۀ پایانِ سریال وجود دارد ولی من فکر می‌کنم به این دلیل است که اساساً مردم «هیچ» پایانی را دوست ندارند. شما می‌دانید که آن‌ها چه می‌گویند: همۀ خوبی‌ها …»

استیون کینگ دربارۀ سریال بازی تاج و تخت و به خصوص این فصل سریال خیلی پرسرصدا بوده است. کمی قبل‌تر او در توییتی پایانِ سریال را پیشبینی کرده بود. او گفته بود که در نهایت تیریون باید روی تخت آهنین بنشیند و این اتفاق خواهد افتاد و جان و دنریس هردو خواهند مُرد. همچنین او درموردِ سانسا اظهار نظر کرده بود که او خشک و بی‌روح است.

درهرحال اگر نویسندۀ بزرگ و قابل احترامی مثل استیون کینگ از فصل هشتم سریال دفاع می‌کند به این معناست که سریال حداقل یک سری کارها را درست انجام داده است.

نظرِ شما دربارۀ فصلِ هشتمِ سریال چیست؟ آیا شما تغییر شخصیتِ دنریس و تبدیل شدن او به ملکۀ دیوانه را دوست داشتید؟

۹ دیدگاه

 1. این اصلا نظرات مردم رو میخونه؟

  • داره براشون مرام میذاره. چون دامنه اعتراضات خیلى بالا گرفته، در تلاشه که جو را تعدیل و تلطیف کنه.
   اما بدتر از همه، اظهارات متفرعنانه همپستد-رایت بود که مطمئنا به نوبه خودش واکنش تندترى از طرف منتقدان را به دنبال خواهد داشت.

   • چی گفته ؟

   • اینا پولشون رو میگیرن. ما مشکلی با دیوانگی دنریس نداریم که این اومده دفاع میکنه ما مشکلمون اینه که آنسالید ها کی تخم ریزی کردن که انقد زیاد شدن یا سرسی چرا گذاشت تیریون و دنریس برن یا اصلا نکته جنگ جیمی با یورون چی بود؟ چرا اصلا جیمی نمیمیره؟
    کارگردانی که خیلی خیلی افتضاحه خط داستانی هم که تازه نخوایم زود قضاوت کنیم هم خیلی جاهاش بی منطقه هم نمیشه باهاش ارتباط گرفت. یه چیزی مثل فیلم بتمن و سوپرمن شده

 2. پت و مت درباره علت غافلگیر شدن دنریس بر فراز آبها و نحوه از دست رفتن رگال (که کلى ایراد بهش وارد بود) گفته بودند: دنى یادش رفته بوده که ناوگان آهنینى هم وجود داره!!
  خداییش این حرف پت و مت جاى توجیه داره؟

  • سپهر اهورایی

   😀

  • سپهر اهورایی

   اصلا یک نکته ای که وجود داره اینکه اژدهایان با اون هوش قدرت که کتاب هم ان ها رو شکست ناپذیر عنوان کرده چگونه به ان صورت و با سه شلیک از بین میرود 🙂 و به این قدر اسیب پذیر نشان داده میشه

 3. دنریس حقش مردن نبود

 4. واقعا من وقتی دنی شهرو به آتیش کشید پوکر بودم ? همش میگفتم خب که چی ؟ چراااا؟؟؟ ?
  بعد این میگه دوس داشته ?? رسما گند زدن به داستان من که منتظر کتابم

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*