خانه > اخبار > اخبار سریال > کرانزیس موناکلوز : آنسالیدها انسان نیستند ،مرگ برایشان هیچ معنایی ندارد

کرانزیس موناکلوز : آنسالیدها انسان نیستند ،مرگ برایشان هیچ معنایی ندارد

شاید بتوان گفت در نبرد وینترفل و در میان قوای متحد بهترین عملکرد را آنسالیدها داشتند. آن‌ها تا آخرین لحظات موقعیت نظامی خود را حفظ کردند و عقب نشینی سایر قوا به داخل وینترفل را پوشش دادند و عملن وظیفه پوشش ملیساندر برای روشن کردن خندق را به عهده گرفتند.
آنسالیدها هیچ گاه از نبرد فرار نکردند، علاوه بر نبوغ فردی و نظامی آنها یکی از دلایل موفقیتشان می تواند فرماندهی خوب کرم خاکستری نیز باشد و در اینجا بود که به راحتی می‌شد متوجه دیسیپلین نظامی بالای آنها و تفاوتشان با دوتراکی ها و شوالیه‌های ویل شد به طوری که این پیاده نظام سبک بهتر از بقیه نیروهای متحد عمل کرد .

شاید اگر آرایش نظامی درستی برای این نبرد اتخاذ می‌شد، و از سوی دوتراکی‌ها و یا شوالیه‌های ویل پوشش داده می‌شدند تلفات آن‌ها بسیار کمتر می‌شد ،مطابق با نقشه جنگی و سریال نیروهای جناح چپ شامل سربازان و شوالیه‌های ویل به فرماندهی برین از تارث و جیمی لنیستر بود و نیروهای جناح راست را سربازان شمالی به سرکردگی بریک دونداریون ،سندور کلگین و تورموند تشکیل می‌دانند و آنسالیدها به فرماندهی کرم خاکستری در مرکز قرار داشتند.

۱ دیدگاه

  1. با سلام مجدد .

    خیلی ها از اینکه دوتراکی ها چرا آنطور حمله کردند و زود نابود شدند ناراحت شده اند و به سازندگان سریال خرده می گیرند . اما باید توجه داشت اگر این یک نبرد واقعی بود ، احتمالاً باز همینطور پیش می رفت چون اولاً دوتراکی ها در جنگ بر روی است مهارت بیشتری دارند و در روی زمین بدون زره و سپر دشمن خطرناکی محسوب نمی شوند . دوماً وینترفل ظرفیت پذیرش انبوه لشکریان دنریس را نداشت و لازم بود دفاع از آن از خارج از قلعه آغاز شود تا این نیروی انبوه داخل دیوارها عاتل نمانند . سوماً نه بنده و نه شما تا لحظه شاخ به شاخ شدن دوتراکی ها با لشگر مردگان نمی توانستیم حدس بزنیم که کار اینقدر زود تمام خواهد شد پس از جان و دنریس و بقیه هم انتظاری نداشته باشید!

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*