خانه > اخبار > اخبار سریال > ایان گلن در مصاحبه با “EW” توضیح میدهد که چرا هیچکس زمزمه‌ای که دنریس در تشیع جنازه‌ی جوراه در گوشش خواند را نخواهد فهمید

ایان گلن در مصاحبه با “EW” توضیح میدهد که چرا هیچکس زمزمه‌ای که دنریس در تشیع جنازه‌ی جوراه در گوشش خواند را نخواهد فهمید

قسمت چهار «اخرین استارک‌ها» با وداع بازمانده‌ها و مردگان شروع شد. دیدیم برای یک سری از شخصیت‌های موردعلاقه‌مان «سر جوراه مورمونت، بانو لیانا مورمونت، تیان گریجوی و بریک دنداریون» ادای احترام کردند.

ایان گلن، بایگری که نقش سر جوراه را بازی می‌کرد، در قسمت پایلوت حضور داشت و تا فصل پایانی باقی ماند. در طول این فصول سختی‌های بسیاری کشید. تا نفس آخر برای ملکه‌اش جنگید، برای کسی که با تمام وجودش دوستش داشت.

مرگ جوراه احتمالاً به خاطر عزاداری دنریس، تکان‌دهنده‌ترین لحظه را در بین باقی مرگ‌ها داشت. به عنوان یک شخصیت، دنی در زمان مرگ نزدیک‌ترین عزیزانش بی تفاوت بود. شاید به این خاطر که هدف اصلی‌اش تخت آهنین بوده. اما با مرگ “جوراه” مشاورش، مورداعتمادترین دوستش و کسی که از اولین روزش با دوتراکی‌ها کنارش بود را از دست داد. و احتمالا به همین خاطر بود که خم شد تا به او نزدیک شود و قبل از آتش زدنش چیزی در گوشش زمزمه کرد.

ایان در مصاحبه EW درباره این سکانش، حرف‌های جالبی گفت‌.
در این صحنه هیچکدوم از این دو بازیگر میکروفون نداشتند. در این صحنه، به گفته سازندگان «دنریس چیزی در گوشش زمزمه می‌کند که دیگران نمی‌شنوند.» پس حقیقتاً ما هم هیچوقت نخواهیم شنید،‌‌ جوراه نشنید! اما ایان گلن شنید!!!

وقتی از ایان گلن پرسیدیم:

«کلارک حرف صمیمانه‌ای گفت؟ برای شخصیتش بود؟ جالب بود؟»

گلن پاسخ داد:

«جمله‌ای کاملا صمیمانه و قلبی و مناسب اون لحظه گفت. چیزی گفت که هیچوقت فراموش نمی‌کنم.»

همچین گفت:

«این چیزیه که همیشه قدرش رو می‌دونم. چون حرفیه که جز ما دو نفر هیچکس هیچوقت نمی‌فهمه و خاطره‌ایه که میشه باهاش خوش بود.»

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*