خانه > اخبار > اخبار سریال > تیلور سوئیفت از تأثیر «بازی تاج و تخت» بر آلبومش می‌گوید

تیلور سوئیفت از تأثیر «بازی تاج و تخت» بر آلبومش می‌گوید

اگر «Wonderland» تیلور سوئیفت الهامی از «آلیس در سرزمین عجایب» لوئیس کارول باشد، چیز دیگری هم هست که روی این ستاره تاثیرگذار بوده. سه سال قبل و در سال ۲۰۱۶، سوئیفت تماشا کردن سریال «بازی تاج و تخت» را شروع کرد. و مانند خیلی از ما، سریال او را با خود همراه کرد. و داستان‌های تیره و تاریک و راز و رمزهای سریال روی او تأثیر گذاشت.

در آلبوم «reputation» می‌شود تأثیرات بازی تاج و تخت را دید. آهنگ «Look What You Made Me Do» کاملاً به لیست مرگ آریا استارک اشاره دارد. و برای آهنگ «King of My Heart» از رابطه‌ی دنریس و کال دروگو الهام گرفته است.

آیا تیلور به کسی راجع به این تأثیرات چیزی گفته؟ او در مصاحبه‌ای گفته که در یک مهمانی بوده که بنیوف و وایس (سازندگان سریال) هم حضور داشتند. و تیلور این موضوع را با آن‌ها در میان گذاشته و سازندگان سریال هم به او گفته‌اند که دخترانشان عاشق آهنگ‌های تیلور هستند.

او همچین از علاقه‌اش به داستان‌گویی سریال گفته و شخصیت پردازی‌های سریال را ستایش کرده است. او می‌گوید وقتی شما تغییرات شخصیت‌ها را می‌بینید، وقایعی که آن‌ها تجربه کرده‌اند و سرگذشتی که داشته‌اند و رنج‌هایی که کشیده‌اند، باعث می‌شود تا سریال بیشتر به شما نزدیک شود.

در آخر تیلور از این گفته که دوست دارد در آخر یکی از زنان داستان روی تخت آهنین بنشیند (سانسا، آریا، دنریس).
همچنین از این گفته است که سانسا بیشتر به درد این بازی می‌خورد زیرا در مسیری که طی کرده خودساختگی او شخصیت جالبی از او ساخته.

نظر شما چیست؟

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*