خانه > اخبار > اخبار سریال > سوفی ترنر پایان داستان را به هر کس که بخواهد می گوید …

سوفی ترنر پایان داستان را به هر کس که بخواهد می گوید …

چندی پیش بود که HBO تیزری با محوریت سه شخصیت سانسا ، آریا و جان اسنو منتشر کرد و طرفداران را با خیل عظیمی از سوالـات ایجاد شده در ذهنشان تنها گذاشت. تعدادی از طرفداران با نتیجه گیری از این تیزر -که کارش را به عنوان یک تیزر به نحو احسن انجام داد- عقیده دارند عاقبت این سه شخصیت مرگ است ، درصورتیکه سوفی ترنر خلـاف این را بروز می دهد و به طرفداران اطمینان می دهد که این تیزر هیچ ربطی به اتفاقات داستان ندارد و صرفا یک تیزر است.

جدای این تئوری های به ظاهر سطحی که قبلـا به دفعات راجبه آن ها گفته ایم ، سوفی ترنر به تازگی مصاحبه ای با مجله W انجام داده است و می گوید :

«من در نگه داشتن رازها افتضاحم! با این سابقه فکر نمی کنم دیگر کسی رازی به من بگوید چون می دانند که نمی توانم آن را پیش خود نگه دارم. تا الـانش هم پایان فصل هشتم را به چند نفر گفته ام.»

نکته جالب آنجاست که به گفته خود وقتی این کار را انجام داده است مست نبوده و کاملـا از قصد این کار را کرده است و اضافه می کند :

«در آن زمان مست نبودم و اینجوری بودم که به آنها گفتم : اگر پایان داستان رو میخوای بدونی باشه بهت میگم. هرچند آنها از افرادی بودند که می شناختم و می دانستم که این مسئله را به عنوان راز پیش خود نگه می دارند.»

سوفی ترنر در ادامه مصاحبه خود از دردسر موهای خود برای بازی در Game Of Thrones و اینکه مجبور بوده است هر روز موهای خود را بشورد می گوید و شرح می دهد :

«هیچوقت به این کار عادت نداشتم. فکر می‌کنم علتش این است که برای بازی در سریال از کلـاه گیس استفاده میکردم و بنابراین چسب در موهای من گیر میکرد و مجبور می شدم هر روز آن را بشویم. دیگر موهایم به آن شرایط عادت کرده است و اگر بیش از دو روز طول بکشد ، چرب می‌شود و خیلی خوشحالم که دیگر مجبور نیستم کلـاه ‌گیس بپوشم.»

در پایان مصاحبه ، سوفی به این سوال که چه چیزی از Game Of Thrones به یادگار برداشته است ، پاسخ می دهد :

«لباس زیر سانسا! به این فکر کردم که آن را قاب کنم ولی مردم فکر می کنند این کار کمی عجیب است! پوشیدنش نیز عجیب است هرچند جایی که باید را نیز پوشش نمی دهد!»

۳ دیدگاه

  1. نه باید میگفت داستان کمی اسپویل شد

  2. لابد به خانواده اش و اطرافیان خودش داستان لو داده رفته!!

  3. بالاخره «نه باید میگفت» یا «نباید میگفت»؟؟؟

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*