خانه > اخبار > اخبار سریال > شایعاتی در رابطه با روابط عاشقانه‌ی «مت اسمیث»!

شایعاتی در رابطه با روابط عاشقانه‌ی «مت اسمیث»!

مت اسمیث حتی قبل از پیوستن به HOTD نیز بازیگری تقریباً شناخته شده بود، این بازیگر ۳۹ ساله، بیشتر با نقش «دکتر یازدهم» در سریال “Doctor Who” و «شاهزاده فلیپ» در سریال “The Crown” شناخته می‌شود. او در سال ۲۰۱۸ نیز برای جایزه‌ی امی نامزد شده بود، با این‌حال پیوستنش به پیش‌درآمد GOT نقش تعیین‌کننده‌ای در آینده‌ی شغلی‌اش ایفا خواهد کرد.

در حال حاضر مشخص نیست که مت با چه کسی رابطه دارد، اما به تازگی شایعه شده است که او با زنی به نام «کارولین بردی» قرار می‌گذارد. کارولین خود بازیگر نیست اما ظاهراً خواهر بازیگر «میلی بردی» می‌باشد که احتمالاً او را در سریال های “The Last Kingdom” و “The Queen’s Gmbit” دیده‌اید. مت اسمیث و میلی بردی نیز در فیلم Pride and Prejudice and Zombies محصول سال ۲۰۱۶ با یکدیگر همبازی بودند.

مت اسمیث پیش از این با «لیلی جیمز» نیز رابطه داشت. آن‌ها از ۲۰۱۴ تا ۲۰۱۹ با یکدیگر بودند و پس از جدایی‌ای کوتاه در ۲۰۱۹ بار دیگر در ۲۰۲۰ پیش هم بازگشتند. جالب توجه است که لیلی نیز در فیلم نامبرده در پاراگراف قبلی همراه با مت و میلی همبازی بوده است. مت قبل از لیلی با ۲ مدل به نام‌های «مایانا مورا» و «دیزی لو» نیز رابطه داشت.

مت اسمیث در کل ترجیح می‌دهد زندگی‌اش شخصی بماند و او حتی در فضای مجازی نیز نمی‌باشد. با این‌حال تعجبی ندارد که طرفدارانش بخواهند از زندگی او بیشتر بدانند.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*