خانه > اخبار > اخبار سریال > آیا سریال «اگان فاتح» ساخته خواهد شد؟

آیا سریال «اگان فاتح» ساخته خواهد شد؟

به نظر می‌رسد HBO پس از ساخت سریال‌های خاندان اژدها و شوالیه‌‌ای از هفت پادشاهی، به دنبال ایده‌ای برای ساختن سومین پیش‌درآمد (و چهارمین سریال) از جهان یخ و آتش است. آن‌ها این بار به سراغ داستان اگان فاتح رفته‌اند. هنوز مشخص نیست که آیا سریالی از اگان فاتح ساخته می‌شود یا خیر؛ اما متسون تاملین (فیلم‌نامه نویس بت‌من ۲) و جورج آر.آر مارتین در حال ایده‌پردازی هستند. تاملین در مصاحبه‌ای گفت:

«هنوز روزهای اوله و من در حال نگارش فیلم‌نامه هستم. با جورج تعاملات عالی و زیادی دارم. حین صحبت با جورج کاملاً واضح شد که این تاریخه. باید طوری باهاش برخورد کنیم که انگار این چیزیه که اتفاق افتاده. بر خلاف سریال اصلی، من هزارن صفحه [کتاب] برای اقتباس ندارم؛ چند صد صفحه است که واقعاً روش متمرکز شدم و در اون صفحات [از کتاب] آتش و خون سرنخ‌های زیادی وجود داره.
این یه جورایی شبیه به ساختن داستانی درباره ناپلئون یا اسکندر مقدونی یا هر شخصیت تاریخی مهم دیگه‌ای میشه. ما در مورد این آدم‌ها اطلاعات زیادی داریم. می‌دونیم کجا بودن، چه کسایی رو شکست دادن، چه کسایی زنده موندن و چه کسایی مُردن. همه این‌ها میشه داستان، ولی کار من اینه که بفهمم از نظر تم چه معنایی داره؟ چه حسی داشت؟ وقتی این آدم مرد و اون یکی زنده موند، چه احساساتی وجود داشت؟ ما این اطلاعات رو نداریم. دیالوگ‌ها رو هم نمی‌دونیم.»

هنوز مشخص نیست که آیا این سریال با محوریت اگان فاتح و فتح وستروس به مرحله‌ی تولید و پخش برسد، اما چنین سریالی داستان جذاب و هیجان‌انگیزی برای روایت خواهد داشت.

پخش سریال شوالیه‌‌ای از هفت پادشاهی هم از سال ۲۰۲۵ شروع خواهد شد.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*