خانه > اخبار > از کنسل شدن سریال جدید «هم‌پیمان» دی بی وایس و دیوید بنیوف تا اثر جدید ریچارد مدن

از کنسل شدن سریال جدید «هم‌پیمان» دی بی وایس و دیوید بنیوف تا اثر جدید ریچارد مدن

پس از فصل هشتم سریال بازی تاج و تخت و بازخورد بسیار منفی مخاطبین، شاهد سقوط سازندگان این سری از قله شهرت بودیم که چندان هم دور از ذهن نبود. اما ظاهراً این روند در سال ۲۰۲۰ و پس از کنسل شدن فعالیت این دو بر روی جنگ ستارگان نیز به همان شکل ادامه یافته و فعلاً دست بردار دیوید و دن نخواهد بود.

به گزارش سایت «wikiofthrones» اچ‌بی‌اُ جدیدترین سریال در دستِ ساخت این دو شخص را که با نام هم‌پیمان شناخته می‌شود، کنسل کرده. گفته می‌شود اصلی‌ترین دلیل چنین اقدامی از سوی شبکه، حواشی به وجود آمده در خصوص موضوع سریال است که حول محور برده‌داری می‌چرخد و این‌که دو فرد سفیدپوست می‌خواهند راجع به چنین موضوعی سریال بسازند که چندان به کام عده‌ای خوش نیامده و همین باعث کنسل شدنش شد. این اولین‌باری نیست که دیوید و دن پس از پایان بازی تاج و تخت از پروژه‌ای کنار کشیده‌اند همان‌طور که مدتی پیش نیز برای فعالیت بر روی دیگر سریال‌ها تصمیم گرفتند از کار بر روی دنباله جنگ ستارگان جلوگیری کنند.

اما به سراغ ریچارد مدن، ستاره‌ی پیشین بازی تاج و تخت می‌رویم که از زمان اتمام مجموعه تا کنون در آثار زیادی به بازی پرداخته و موفقیت‌هایی چشمگیر از جمله به دست آوردن گلدن گلوب را تجربه کرده است. به تازگی معلوم شده که ریچارد مدن درکنار پریانکا چوپرا و در فرانچایز «سیتادل» به بازی خواهد پرداخت.

سیتادل فرانچایزی چند ملیتی است که در کشورهای مختلف از جمله هندوستان، ایتالیا و مکزیک فیلمبرداری خواهد شد و کارگردانی آن‌ها توسط برادران روسو، خالق اونجرز و دنیای سینمایی مارول انجام خواهد شد.

۱ دیدگاه

  1. حق به حقدار رسید
    پیروزی و سربلندی برای ریچارد مدن عزیز
    و شکست و ننگ و رسوایی برای دو کله‌ پوک

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*