خانه > اخبار > اخبار سریال > جذب بازیگر برای نقش‌های اگان فاتح، ویسنیا و رینیس

جذب بازیگر برای نقش‌های اگان فاتح، ویسنیا و رینیس

به نقل از Knight Edge Media شبکه HBO به تازگی اطلاعیه‌ای به منظور جذب بازیگر برای اسپین‌آف اول سریال بازی تاج و تخت یعنی «خاندان اژدها» داده است. این اسپین‌آف طبق گفته‌های شبکه در مورد جنگ داخلی تارگرین‌ها یعنی رقصی با اژدهایان است اما امروز و با توجه به جذب بازیگر برای نقش‌ها مشخص شده که داستان از کمی پیشتر آغاز می‌شود و سریال شامل فتح اگان نیز خواهد بود! اگان به همراه دو خواهر (همسر) خود یعنی ویسنیا و رینیس و اژدهایانشان تصمیم به فتح تمام هفت پادشاهی وستروس می‌گیرند که این اتفاق نیز بخشی از سریال خاندان اژدهاست.

اطلاعیه جذب بازیگران شامل:

۱. اگان تارگرین
مردی بین ۲۰ تا ۳۰ ساله، سفید پوست، با دو خواهر خود یعنی ویسنیا و رینیس ازدواج کرده، گوشه گیر، ساکت، مذهبی، او با هرکس که از وی تبعیت نکند خشن است. سوار بر اژدهایی به نام بالریون است.

۲. ویسنیا تارگرین
زنی بین ۲۰ تا ۳۰ ساله، سفید پوست، خواهر بزرگ و همسر شاه اگان تارگرین، شهوت‌برانگیز، سختگیر، جدی و بدون رحم و بخشش. او سوار بر اژدهایی به نام ویگار است.

۳. رینیس تارگرین
زنی بین ۲۰ تا ۳۰ سال، سفید پوست، خواهر کوچک و همسر شاه اگان تارگرین، خوش قلب، مهربان، بازیگوش، کنجکاو، بلند پرواز با جنبه‌هایی از بدجنسی در شخصیتش. او سوار بر اژدهایی به نام مراکسس است.

انتظار می‌رود این سریال تا پایان امسال به مرحله فیلمبرداری برسد. تهیه کنندگان این سریال نیز رایان جی. کندال و میگوئل ساپوچنیک هستند. ساپوچنیک خودش شخصاً پیش درآمد این سریال را کارگردانی خواهد کرد.

۱ دیدگاه

  1. آخرین بلک فایر

    سلام.
    ببخشید میشه بگید که در چه تاریخی و در کجا این انتخاب برگزار میشه و برای شرکت درش باید از چه طریقی اقدام کرد؟
    ممنون.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*