خانه > اخبار > فیلمبرداری فصل دوم سریال ویچر تا ۲۰۲۱ ادامه خواهد داشت

فیلمبرداری فصل دوم سریال ویچر تا ۲۰۲۱ ادامه خواهد داشت

با از سر گرفتن دوباره پیش تولید فصل دوم ویچر، تمام اتفاقات کم و بیش رویه اصلی خود را طی می‌کنند. با وجود اینکه پاندمی ویروس کووید ۱۹ همه چیز‌ در جهان را به بی تکلیفی کشانده اما تاریخی برای پایان ضبط فصل دوم سریال ویچر مشخص شده است.

به گزارش Redanian Intelligence فیلمبرداری فصل دوم تا انتهای فوریه ۲۰۲۱ ادامه خواهد داشت. البته معمولاً فیلمبرداری چند روز و حتی گاهی چند هفته زودتر و یا دیرتر از زمان تعیین شده به اتمام می‌رسد. با این حال تعیین این تاریخ مسائل بسیاری را روشن می‌کند.

فیلمبرداری از ۱۷ اوت امسال آغاز می‌شود و تا انتهای فوریه ۲۰۲۱ تقریبا زمانی طولانی است. هشت ماهی که به علاوه پنج هفته پیش از پاندمی به نه ماه می‌رسد. پیش از پاندمی قرار بود فصل دوم پنج ماهه ساخته شود. (یعنی از فوریه تا اوت امسال)

هرچند طولانی شدن مدت زمان ساخت واکنشی طبیعی است که سازنده (نتفلیکس) جهت عدم شیوع بیشتر ویروس کرونا دارد.

حال فصل دوم سریال چه زمانی منتشر خواهد شد؟!

پیش از این نیز مشخص شده که استودیوی Platige Image که یکی از استودیوهایی است که مسئول کار گرافیکی بر روی سریال است، برنامه دارد تا انتهای جولای ۲۰۲۱ روی آن کار کنند. گویا کار آنها بر روی فصل اول تا نوامبر ۲۰۱۹ به طول انجامید و دسامبر ۲۰۱۹ نیز فصل اول سریال پخش شد. با این مقایسه می‌توان نتیجه گرفت احتمالا تاریخ پخش فصل دوم اوت ۲۰۲۱ باشد.

 

 

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*