خانه > اخبار > اخبار سریال > انتشار کتاب جدیدی با موضوع تاریخ شفاهیِ سریال بازی تاج و تخت

انتشار کتاب جدیدی با موضوع تاریخ شفاهیِ سریال بازی تاج و تخت

«جیمز هیبرد» از مجله اینترتینمنت ویکلی درباره پشت صحنه سریال جذاب HBO یک کتاب نوشته است.

در طول پخش هشت فصل از سریال بازی تاج و تخت، ویراستار بزرگ EW، هیبرد، با سخت کوشی و ظرافت سریال رو پوشش داد، که حتی نویسندۀ بزرگ دنیای فانتزی، جرج مارتین را تحت تأثیر قرار داده بود.
حالا هیبرد یک تاریخ شفاهی از سریال با این عنوان نوشته است:

«آتش نمی‌تواند اژدهایی را بکشد: بازی تاج و تخت و داستان‌های رسمیِ ناگفته از سریال‌های حماسی»

آتش نمی‌تواند اژدهایی را بکشد، اینکه سازنده‌ها چگونه در همان اول نظر مارتین را جذب کردند و پایلوت فاجعه بار اصلی سریال و نوشتن و تولید عظیم‌ترین و پر بحث‌ترین اپیزودهای سریال را شرح می‌دهد. همچنین در این کتاب صحبت هایی درباره فصل آخر سریال که باعث چند دسته شدن طرفدارها شد ارائه شده و بحث‌هایی پیرامون آیندۀ بازی تاج و تخت، که شامل سریال «خاندان اژدها» می‌شود در کتاب مطرح می‌شوند. کتاب براساس صدها مصاحبه نوشته شده است. مصاحبه‌هایی که با بازیگرها و تیم تولید، مدیران شبکه و افراد دیگری که در تولید سریال دست داشته‌اند، از بنیاف و ویس تا بازیگرانی مثل کیت هرینگتون، امیلیا کلارک، پیتر دینکلیج، سوفی ترنر، میسی ویلیامز، لنا هدی، نیکولای کاستر والدو، گوندولین کریستی انجام شد. این کتاب همچنین شامل هفتاد عکس جدید از پشت صحنه است.

هیبرد سال ۲۰۱۹ توسط باشگاه اخبار لس انجلس به عنوان روزنامه نگار سال برای پوشش فصل آخر سریال نامزد شده بود.

هیبرد گفته:

«من صدها مقاله درباره سریال نوشته‌ام، اما در هر کدام درباره چیزی خاص بحث کردم، مثل صحبت درباره صحنه‌های نمادین مثل عروسی سرخ (عروسی خونین)، یا مصاحبه با امیلیا کلارک درباره سرنوشت دنریس تارگرین.»

او اضافه کرد:

«با آتش نمی‌تواند اژدهایی را بکشد، من توانستم داستان کامل تولید تاج و تخت از همان اول، تا آخرین نقطه را نقل کنم و داستان‌های شگفت انگیز جدیدی را در مسیر بازگو کنم. من بی صبرانه منتظرم تا طرفداران این سفر رو شروع کنن و لحظات مورد علاقه شون از این مجموعه ی حماسی رو از زاویه‌های دیگری هم ببینن.»

آتش نمی‌تواند اژدهایی را بکشد، در تاریخ ۶ اکتبر منتشر می‌شود. جلد این کتاب را می‌توانید در زیر مشاهده کنید:

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*