خانه > اخبار > اخبار سریال > اطلاعات جدیدی از بازیگران پیش‌درامد لغوشدۀ بازی تاج و تخت (ماه خونین)

اطلاعات جدیدی از بازیگران پیش‌درامد لغوشدۀ بازی تاج و تخت (ماه خونین)

همانطور که می‌دانید اولین اسپین آف سریال بازی تاج و تخت که به مرحله ساخت پایلوت هم رسید، ماه خونین بود. البته پس از ساخت پایلوت کنسل شد اما صحبت‌ها پیرامون این پروژه همچنان ادامه دارد و اطلاعاتی نیز درباره آن درز پیدا می‌کند؛ اطلاعاتی که احتمالاً برایتان جالب خواهد بود:

 

۱. شخصیتی که نائومی واتس نقش آن را بازی می‌کرد، یک دختر داشت.

از راست به‌ چپ: امی مک فرسون و نائومی واتس

شاید نام امی مک فرسون را شنیده باشید، بازیگر جوانی که به عنوان یکی از بازیگران پروژه ماه خونین شناخته شده و نقش دختری را به نام آئورلیا ایفا می‌کرد. او در صفحه خودش در IMDB این اطلاعات را وارد کرده است. بنا به گزارش RI آئورلیا در واقع دختر نائومی واتس بود که نقش زنی کاریزماتیک با رازی تاریک را ایفا می‌کرد. حیف که دیگر چیزی از این دو نخواهیم دانست.

 

۲. فرزندان جنگل

به ترتیب از راست: فلیسیا موکاسا، سیی اندس پلومی و دویین آجیبوی

موضوع اصلی این پروژه مربوط به عصر قهرمانان بود و این بدان معنی است که داستان به وایتواکر ها و نحوه شکل گیری‌شان میپرداخت. هرکجا هم وایت واکرها باشند، حضور فرزندان جنگل بدیهی است. ما می‌دانیم دست کم سه فرزند جنگل در پروژه ماه خونین حضور داشتند. یک مورد کسی است که پیش از این در سریال بازی تاج و تخت دیده شده است؛ لیف (برگ) که در سریال گات در فصل چهارم اکتاویا الکساندرو آن را بازی می‌کرد و در فصل ششم کایی الکساندر، در این پروژه حضور داشت و بازیگری به نام دویین آجیبوی برای ایفای این نقش انتخاب شده بود.

دو فرزند دیگر نیز کلاود (ابر) و لِیک (دریاچه) نام داشتند و توسط سیی اندس پلومی و فلیسیا موکاسا بازی می‌شدند.

 

۳. دوقلو ها

هنگامی که HBO برای پروژه ماه خونین بازیگر جذب می‌کرد گزارشهایی هم برای جذب دخترهای بیست ساله دوقلویی که سفید پوست باشند، دیده شد. بعدها HBO آن را به سه قلو تغییر داد ولی در نهایت به همان دوقلو بسنده کرد و لیا و مایری گایر قبول شدند تا نقشهای کیرا (Caera) و وِرا را ایفا کنند.

البته کنکاش در مورد این نقش‌ها اکنون که پروژه کنسل شده، کار‌ بیهوده‌ای است اما با توجه به اسم Caera و ae استفاده شده در آن میتوان حدس زد که او والریایی است.

 

۴. شاهدخت، پسری خارجی و دیگران

از راست به چپ به ترتیب: ایوان بیلی، زفان هنسون، شون ریگبی، روزی مک اون و گایریلا مورالس

همانطور که جرج مارتین در مورد پروژه بلادمون گفته بود، در آن پروژه وستروس از صدها پادشاهی (نه حتی هفت) تشکیل شده بود و احتمالاً تمام این پادشاهی‌ها پادشاهان و ملکه‌هایی داشتند. در ماه خونین به طور مستقیم برای نقش شاهدخت بازیگری جذب نشده اما برای «بدل شاهدخت» گابریلا مورالس را داشتیم.

دیگر نقش‌ها لانته و رینارد هستند که دو بازیگر به نام‌های روزی مک اون (لانته) و شون ریگبی (رینارد) به بازی در آن نقش‌ها پرداختند. متأسفانه اطلاعات بیشتری موجود نیست.

اطلاعیه جذب بازیگری که سال گذشته منتشر شد، به پسری خارجی اشاره داشت. ایفای این نقش به زفان هنسون سپرده شده بود.

اطلاعیه بعدی در مورد یک سیاه چاله مخفی بود که بازیگری به نام ایوان بیلی نقش نگهبان آن سیاه‌چاله را بازی می‌کرد. شاید این نام برای طرفداران سری بازی‌های ویچر آشنا باشد. وی صداگذار بانکدار کوتوله‌ای (دورف) به نام ویمه ویوالدی است که در نسخه سوم بازی دیدیم. احتمالاً همگی کمی سکه پیش او تبدیل کرده‌اید.

 

۵. بازیگران قدیمی، اسامی جدید

به ترتیب از راست به چپ: جورجیا بیدل، جورجیا کمپبل، دیکسی اگریکس و ریچارد مک کیب

در ابتدای ضبط پایلوت از بازیگران زیادی نام برده شد که هیچ اطلاعاتی از نقش آنها فاش نشد. جدیداً اطلاعاتی در مورد آنها لو رفته است. ریچارد مک کیب و دیکسی اگریکس به ترتیب نقش‌های شخصیت‌هایی به نام روبن و ماییو را بازی می‌کردند. جورجینا کمپبل و جورجینا بیدل هم به ترتیب نقش سورشا و فلاویا را بازی می‌کردند.

 

۶. مردگان

شبکه HBO الکس رینالدز را به عنوان طراح حرکت مردگان استخدام کرد. هرچند وقتی وایت‌واکرها (آدر‌ها در کتاب) هستند، وجود مردگان (وایت‌ها در کتاب) هم بدیهی است.

خب این هم مهر پایانی بر ماه خونین! از این بعد منتظر خبری از این پروژه نباشید.

 

 

 

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*