خانه > اخبار > اخبار سریال > اسپین آف سریال گات در ایتالیا در حال ضبط است!

اسپین آف سریال گات در ایتالیا در حال ضبط است!

بازی تاج و تخت بالاخره بعد از چیزی حدود یک دهه به پایان رسید و HBO نیز تعللی نکرد و اولین اسپین آف این سریال با نام «بلادمون» در مرحله تولید است. شروع فیلمبرداری سریال جدید در ایرلند رخ داد و اکنون خبرهایی به دست آمده که ادامه این فیلمبرداری‌ها در ایتالیاست.

منبع اصلی اخبار بازی تاج و تخت، EW، عنوان کرد که آغاز فیلمبرداری اسپین آف در ایرلند شمالی بوده است و تعدادی عکس از این اتفاق نیز منتشر شده که لوکیشنِ در حال آماده سازی برای فیلمبرداری این اسپین آف را به نمایش گذاشته بود.

اکنون اخبار منتشر شده حاکی از فیلمبرداری این پروژه در گروتا دل تورکو شهر گائتا، واقع در‌ جنوب ایتالیاست. این مکان کاملاً با چیزی که در ایرلند شمالی دیدیم که محیط‌هایی غار مانند داشت، متناسب است. در استودیوی بلفاست نیز تأسیسات یک غار ساخته شده است.

این اولین بار است که برای یک محیط وستروسی از کشور ایتالیا استفاده می‌شود، درحالیکه اسپانیا کشوری است که به دنیای وستروس نزدیکتر است.

فراموش نکنید که پخش این سریال به صورت کامل فعلاً قطعی نیست و این پایلوت مشخص کننده ساخت ادامه آن خواهد بود. تاکنون تاریخ پخش این سریال در اواخر ۲۰۲۰ و یا اوایل ۲۰۲۱ اعلام شده و ما تا آن زمان اخبار این اسپین آف را پوشش می‌دهیم.

۱ دیدگاه

  1. کاربر جدید

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*