خانه > اخبار > اخبار سریال > سوفی ترنر ستاره بازی تاج و تخت، کیت هرینگتون را مسئول اشتباه «لیوان قهوه» می‌داند

سوفی ترنر ستاره بازی تاج و تخت، کیت هرینگتون را مسئول اشتباه «لیوان قهوه» می‌داند

وقتی که پای لیوان قهوه معروف که به شکلی تصادفی در یکی از سکانس‌های اپیزود چهارم فصل پایانی وجود داشت، به میان می‌آید خیلی‌ها از آن به عنوان یک سوتی متفاوت یاد می‌کنند. در این میان از دید سوفی ترنر، کیت هرینگتون مقصر اصلی این ماجراست. سوفی ترنر، بازیگر ۲۳ ساله که چند شب پیش در برنامه conan حضور داشت مقابل مجری معروف برنامه، o brien اعتراف کرد که کیت هرینگتون بازیگر نقش جان اسنو مقصر این اتفاق است و با اشاره به عکس سکانس معروف اضافه کرد:

«این قضیه لیوان قهوه رو هر روز توی زندگیم می‌شنوم،خیلی خوبه که بدونید این موضوع نسبت به تمام فصل پایانی درکنار هم بیشتر خبری شده؛ لیوان قهوه جایی بوده که صندلی کیت قرار داشته و اولش امیلیا رو مقصر دونستم اما فکر نمی‌کنم که اون چنین کاری رو انجام داده باشه! کیت تنبله و فکر می‌کنم که این کار رو انجام داده باشه. لیوان مقابل میز کیت بود و همین‌طور که معلومه جابجاش کرده و طوری عکس گرفته شده که همه فکر می‌کنن مقابل میز منه ولی اصلاً واقعیت نداره و صدرصد کیته»

جدای از نتایج و واکنش‌های کلی به پایان سریال، فصل هشتم بازی تاج و تخت با چندین سوتی جالب از جمله لیوان قهوه و بطری آب معدنی به پایان رسید که حواشی متفاوتی را به وجود آورد.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*