خانه > اخبار > اخبار سریال > اسپین آف جدید سریال «بازی تاج و تخت» یعنی «دانک و اگ»، احتمالاً در بلفاستِ ایرلند شمالی فیلمبرداری می‌شود.

اسپین آف جدید سریال «بازی تاج و تخت» یعنی «دانک و اگ»، احتمالاً در بلفاستِ ایرلند شمالی فیلمبرداری می‌شود.

ایرلند شمالی و به‌ویژه بلفاست در طول کل دوران بازی تاج و تخت از سال ۲۰۰۹ تا ۲۰۱۹ مکانی مهم و مانند یک خانه برای وستروس بوده است و هر هشت فصل سریال در استودیو تایتانیک فیلمبرداری شده است.
پس از آن سریال خاندان اژدها پایگاه اصلی فیلمبرداری خود را در استودیو لیوزدنِ انگلستان که فاصله‌ی زیادی از لندن ندارد بنا کرد. حالا به‌نظر می‌رسد که جهان وستروس ممکن است با سریال جدید دانک و اگ به بلفاست بازگردد.
دست‌اندرکاران سریال دانک و اگ ممکن است در بهار ۲۰۲۴ برای فیلمبرداری به بلفاست بروند.

لیزا بیرن که در فصل های ۳ تا ۸ سریال بازی تاج و تخت به‌عنوان مجری طرح فعالیت می‌کرد در صفحه‌ی لینکدین خود از همکاری و مشارکت در سریال دانک و اگ خبر داد.

البته لازم به ذکر است که استفاده‌ی مجدد از استودیوی تایتانیک توسط HBO هنوز تأیید نشده است؛ اما با توجه به سابقه و تجربه‌ی کارکنان در آن‌جا، این احتمال وجود دارد.

اخیراً کیسی بلویز، مدیر اجرایی HBO تأیید کرد که امیدوارند فیلمبرداری سریال دانک و اگ را در بهار ۲۰۲۴ آغاز کنند. انتخاب بازیگران نیز در حال حاضر در دست انجام است و بازیگر دان لوسی بیون به دنبال یک «پسر» و یک «سرباز» بسیار قدبلند است.

هنوز تاریخی برای پخش این اسپین‌آف مشخص نشده است؛ اما به‌نظر می‌رسد که در سال ۲۰۲۵ برای پخش آماده شود. زیرا فرایند تولید از لحاظ منطقی باید ساده‌تر و سریع‌تر از «خاندان اژدها» باشد. زیرا هیچ جنگ عظیم و اژدهایی در آن وجود ندارد و احتمالاً قسمت‌های کمتری نیز دارد

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*