خانه > اخبار > اخبار سریال > آمار بیننده‌ها در هفته‌ی سوم پخش خاندان اژدها مشخص شد!

آمار بیننده‌ها در هفته‌ی سوم پخش خاندان اژدها مشخص شد!

رتبه‌بندی اولیه‌ی قسمت سوم خاندان اژدها مشخص شده است.

به گزارش ددلاین، بر اساس ترکیبی از آمار ارائه شده توسط داده‌های نیلسن و فرست پارتی، اپیزود «دومین از نام خود»، بیش از ۱۶ میلیون بیننده داشت؛ و بدین‌صورت آمار بیننده‌های اپیزود سوم به نسبت اپیزود دوم در HBO Max حدود ۲۷ درصد افزایش داشت.

معنی این آمار چیست؟ ددلاین به این صورت شرح داده است:

«فرست پارتی یعنی داده‌هایی که شبکه‌ی HBO مستقیماً از HBO Max دریافت‌ می‌کند. آمار بیننده‌ها در شب اول بر اساس داده‌های دریافت شده از فرست پارتی بود و صرفاً تماشاچیان خطی، یعنی افرادی که مستقیماً از HBO Max سریال را تماشا کرده‌اند، در آمار هستند. اما بررسی آمار در طولانی مدت، علاوه بر HBO Max شامل پخش‌های اضافه، DVR و مشاهده‌ی درخواستی نیز می‌شود.»

این دلیلی است که در طول هفته باعث افزایش آمار بیننده‌ها می‌شود و اولین ارقامی که به دست می‌آوریم، بدون شک از واقعیت دور است. چرا که پلتفرم‌های زیادی برای پخش یک سریال وجود دارد.

ورایتی از دیدگاه دیگری به رتبه‌بندی‌ها نگاه می‌کند و خاطرنشان می‌کند که با نگاهی به رتبه‌بندی‌های خطی، در این هفته افت قابل‌توجهی مشاهده می‌شود، یعنی کاهش ۲۸.۶ درصدی. آن‌ها گزارش می‌دهند که بر اساس آمار نیلسن، این اپیزود را «۲/۵ میلیون نفر در چهار پخش کابلی آن در روز یکشنبه از HBO، تماشا کردند». این دیدگاه دامنه‌ی باریک‌تری را ارائه می‌دهد و فقط به اعداد نیلسن تکیه می‌کند. این احتمال وجود دارد که به خاطر تعطیلی‌ روز کارگر در این هفته، و در نظر گرفتن این موضوع که بسیاری از مردم در سفر هستند، بسیاری از آن‌ها دیرتر از حد معمول این قسمت را تماشا خواهند کرد و این چیزی است که در اعداد نهایی در پایان هفته منعکس خواهد شد.

پس واقعاً به چه معناست؟ در حال حاضر گفتن این موضوع سخت است. تعطیلات آخر هفته مطمئناً این اعداد را تغییر می‌دهد. به احتمال زیاد رتبه‌بندی‌ها کمی بالا و پایین خواهد شد، زیرا از طرفی هم مردم متوجه می‌شوند که آیا می‌خواهند به HOTD پایبند باشند یا خیر، و طرفداران جدید نیز مانند سری اصلی که دهان به دهان منتقل شد، وارد خواهند شد. در حال حاضر ما نمی‌دانیم که روند برای چند قسمت دیگر چگونه خواهد بود.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*