خانه > اخبار > اخبار سریال > ظاهراً HOTD اولین حذف شخصیت خودش را تجربه کرد!

ظاهراً HOTD اولین حذف شخصیت خودش را تجربه کرد!

❌ خطر اسپویل ❌

قسمت جدید HOTD چندین شخصیت جدید را وارد داستان می‌کند، که فعلاً در کودکی به‌سر می‌برند و فرزندان شخصیت‌هایی هستند که از قبل آن‌ها را می‌شناختیم، ۳ فرزند «ویسریس» و «آلیسنت» از بزرگ به کوچک: «اگان»، «هلینا» و «ایموند»، و فرزندان شهدخت «رینیرا» و هاروین «لینور»: «جیسریس»، «لوسریس» و «جافری».

تمامی این شخصیت‌ها در کتاب «آتش و خون» اثر «جورج آر.آر. مارتین» حضور دارند، اما HOTD یک فرزند کم دارد، در کتاب، آلیسنت و ویسریس ۴ فرزند دارند، پسری به نام «دیرون». او جوان‌ترین فرزندشان است اما تقریباً همزمان با جیسریس به‌دنیا می‌آید پس باید در این قسمت هم‌قد و قواره‌ی او می‌بود، اما چرا در سریال حضور ندارد؟

نمی‌توان مطمئن بود، اما امکان دارد که او را حذف کرده باشند. در کتاب او را به‌عنوان ملازم و ساقی لرد «اورمند های‌تاور» به «اولدتاون» می‌فرستند، اما در سن ۱۲ سالگی، که برای این قسمت هنوز به آن سن نرسیده بود. از طرفی دیگر اگر او در سریال حضور داشت باید حداقل یک بار از او نام برده می‌شد.

احتمالاً از بین تمام فرزندان آلینست، دیرون کم‌اهمیت‌ترینشان باشد، اما با این حال او نیز نقشی در آینده دارد، که باید دید HOTD برای این موضوع چه برنامه‌ای دارد.

دیرون هنگامی که خصومت رینیرا و آلیسنت، به جنگی تمام عیار ختم می‌شود، وارد داستان می‌شود.
او با اژدهایش «تساریون» به سمت «سبزها» می‌پیوندد و در چندین جنگ در «ریچ» حضور دارد و سپس برای نبرد رودررو با رینیرا به شرق می‌رود.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*