خانه > اخبار > اخبار سریال > «جک گلیزون» (بازیگر جافری براثیون) داماد می‌شود!

«جک گلیزون» (بازیگر جافری براثیون) داماد می‌شود!

«بازی تاج و تخت» سابقه‌ی خوبی در به تصویر کشیدن عروسی‌های دهشتناک داشت. انگار نه انگار که تازه از «Red Wedding» گذر کرده بودیم که یکباره به «Purple Wedding» برخوردیم، عروسی جافری براثیون و مارجری تایرل که در آن مادربزرگ عروس به‌طور مخفیانه و با سم، داماد را در برابر تمام میهمانان به کشتن داد.

«جک گلیزون» که برخلاف شخصیتش در «بازی تاج و تخت» آدم بسیار خوبی است، در آخر هفته‌ی گذشته عروسی بسیار آرام‌تری را برگزار کرد، که در آن با دوست‌دخترش «روزین اُمنی» بازیگر و کمدین، پس از یک رابطه‌ی طولانی‌مدت در نهایت ازدواج کرد.

به گزارش Independent، جک و روزین در یک مراسم خودمانی در کلیسای «Sacred Heart of the Glen» در شهر بالینزکلینگِ ایرلند، عروسی کردند. اما ظاهراً مراسم بزرگ‌تری برای برگزاری در انگلستان در حال برنامه‌ریزی می‌باشد.

حال که در حال صحبت راجع به بازیگران «بازی تاج و تخت» هستیم جا دارد اشاره کنیم که فیلم جدید «ناتالی امانوئل» بازیگر نقش «میساندی» در باکس‌آفیس آخر هفته، توانست جایگاه اول را به خود اختصاص دهد.

فیلم «The Invitation» در رابطه با زن جوانی است که توسط دوست‌پسرش به خانه‌ی خانوادگی‌شان دعوت می‌شود، اما این‌طور که پیداست آن‌ها همه خون‌آشام‌اند!

این فیلم با فروش بیش از ۷ میلیون دلار در صدر باکس‌آفیس آخر هفته‌ی گذشته قرار گرفت، در حالی که فیلم‌های باکس‌آفیس کمترین مجموع فروش را در کل این سال ثبت کردند، ۷ میلیون مبلغ چندانی نیست!

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*