خانه > اخبار > اخبار سریال > قسمت سوم‌ِ فصل هشتم، کم‌ترین امتیاز از فصل پنج به بعد را در «راتن تومیتوز» دریافت کرده

قسمت سوم‌ِ فصل هشتم، کم‌ترین امتیاز از فصل پنج به بعد را در «راتن تومیتوز» دریافت کرده


«بازی تاج و تخت» یکی از بزرگترین و پرطرفدارترین سریال‌ها بوده و هست. و این به این معنی‌ست که سریال دائماً امتیازات بالایی دریافت کرده و تقریباً غیرممکن است یک قسمت از این سریال را پیدا کنید که اکثر نقدهای آن منفی باشد. هرچند قسمت سوم این فصل یعنی «شب طولانی» که این هفته روی آنتن رفت واکنش‌های متضادی را در پی داشته و همین باعث شده تا به یکی از کم امتیازترین قسمت‌های کل سریال تبدیل شود.

شاید به یاد داشته باشید که یکی از معدود قسمت‌های این سریال که بسیار مورد انتقاد قرار گرفت، قسمت ششم فصل پنج بود. همان قسمتی که به عروسی سانسا اختصاص داشت و کمترین امتیاز از سایت راتن تومیتوز بین کل قسمت‌های سریال را دارد. این قسمت با امیتاز ۵۷ از ۱۰۰ در لیست قسمت‌های سریال در قعر است و قسمت سوم فصل هشتم با امتیاز ۷۵ بعد از آن است.

«شب طولانی» که امتیاز ۷۵ را دریافت کرده، هر چند آن‌چنان هم امتیاز بدی ندارد، اما با این امتیاز به بدترین قسمت از لحاظ امتیاز از فصل پنجم به بعد، و دومین قسمت با کمترین امتیاز در لیست کلی قسمت‌های سریال تبدیل شده است. رتبه‌ی سوم کم‌ترین امتیاز هم متعلق به قسمت هفتم فصل سوم است که به ماجرای برین و خرس مربوط می‌شد.

نظر شما چیست؟

۱ دیدگاه

  1. دلم خنک شد

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*