خانه > اخبار > اخبار سریال > باز هم کتاب هیبرد و اطلاعاتی جالب از سریال

باز هم کتاب هیبرد و اطلاعاتی جالب از سریال

عصبانیت کنلث هیل از سرنوشت وریس

عصبانیت کنلث هیل، بازیگر درخشان سریال بازی تاج و تخت که نقش وریس را ایفا می‌کرد، در فصل پایانی چیزی نیست که طرفداران از آن بی خبر بوده باشند، اما شدت این عصبانیت جالب است. او گفت به قدری ناراحت بود که «هیچ چیز آرومم نمی کرد.» و اعتراف کرد که این شیوه پایان و مرگ شخصیتش را به خود گرفته بود و شخصی تلقی کرد.

به نقل از کتاب هیبرد، وقتی او از هیل در مورد اتفاقی که او دوست داشت برای وریس بیفتد پرسید، هیل در پاسخ گفت که دلش میخواست لیتل فینگر و وریس بار دیگر رو در رو شوند. هیل اشاره کرد، از زمانی که سریال از کتاب پیشی گرفت، داستان متحول شد. او ابداً از حضور در سریال پشیمان نیست و تجربه بازی در آن را «محشر» می‌داند اما معتقد است که شخصیت او در سریال از هدف اصلی‌اش منحرف شد. با این حال برایش قابل درک بود که وریس به دنریس خیانت کند و معتقد بود که این راهی بود که قطعا و به درست انتخاب می‌کرد.

بازیگرانی که برای نقش‌های دیگری تست داده بودند

در کتاب هیبرد، مسائل دیگری هم مطرح شده که احتمالاً تمایل به دانستن آنها دارید. ایوان رئون و کنلث هیل تنها بازیگران سریال نبودند که برای نقشی تست داده و نقش دیگری را بازی کردند. ناتالی دورمر نیز برای بازی در نقش ملیساندر تست داده بود و در آخر نقش مارجری تایرل به او رسید.

دورمر در کتاب هیبرد این چنین گفت:

«من برای ملیساندر تست دادم و بعد مدیر برنامه‌هام تماس گرفت و گفت اونا عاشقت شدن ولی می‌خوان برای یه نقش دیگه تست بدی و من اینجوری بودم که لعنت بهش، این ملیساندر خیلی باحال به نظر میومد.»

شاید بتوان دورمر را برای نقش ملیساندر تصور کرد اما لیام کانینگهام را نمی‌توان برای نقش سر جوراه تصور کرد. بله! کانینگهام در واقع برای این نقش تست داده بود.

«من اولین بار دن و دیوید رو یک سال قبل (زمان تست) برای نقش متفاوتی دیدم. تا حالا به کسی نگفتم ولی اون نقش سر جوراه بود.»

کانینگهام در توضیح تست برای نقش جوراه گفت:

«من حس کردم به عنوان یه بازیگر بالاخره اون چیزی که دنبالش بودمو پیدا کردم که مدیر برنامه‌هام تماس گرفت و گفت که اونا دنبال به چیز متفاوتن که خب روش محترمانه‌ای برای این بود که نقشو نگرفتی. اما اینو هم اضافه کردن که ما برای فصول بعدی نقش‌های بیشتری داریم و من فکر کردم منظورشون اینه که آره لطفاً زنگ نزن، خودمون زنگ می‌زنیم. (یعنی نیت پیچوندن بوده).»

که البته خوشبختانه با او تماس گرفتند.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*