خانه > اخبار > اخبار سریال > آیا نامردگان را در فصل دوم سریال خاندان اژدها خواهیم دید؟

آیا نامردگان را در فصل دوم سریال خاندان اژدها خواهیم دید؟

❌ این مطلب ممکن است وقایع فصل‌ بعدی سریال را اسپویل کند. ❌

هواداران سریال خاندان اژدها این روزها با دقت صحنه‌های فیلم‌برداری، استودیوها و اخبار مربوط به مراحل ساخت سریال را دنبال می‌کنند.
اخیراً سازندگان سریال فیلم‌برداری صحنه‌ی نبرد بسیار عظیمی را در بیشه‌ی بورن در انگلستان به پایان رساندند. سازندگان از این لوکیشن برای صحنه‌های مختلف زیادی استفاده کرده‌‌اند و نگهبانان شب نیز در حال تاخت در آن دیده شده‌اند. هم‌چنین پیش‌تر مشخص شده بود که در فصل آینده دیوار را نیز خواهیم دید.

در کتاب آتش و خون جورج آر.آر. مارتین (منبع اصلی اقتباس سریال) دیوار و نگهبانان شب دیده نمی‌شوند. البته در کتاب هم مانند سریال جسریس (بزرگترین پسر رنیرا) به وینترفل می‌رود. ممکن است سازندگان سریال قصد داشته باشند بازدیدی از دیوار هم برای او ترتیب دهند تا هواداران بازی تاج و تخت و شمال را خوشحال کنند. اما اخیراً شواهدی به دست آمده که نشان می‌دهد ممکن است نشان دادن دیوار دلیل دیگری داشته باشد.

شواهد نشان می‌دهد که ممکن است وایت‌های (Weights) تبدیل شده توسط وایت‌واکرها در فصل دوم سریال دیده شوند. در محل فیلم‌برداری سریال (استودیو لیوزدن)، در یک اتاق گریم، تخته‌ای با عنوان «نامردگان» وجود دارد و عکس‌هایی از بازیگران با گریمی شبیه زامبی روی این تخته هست. احتمالاً قرار است گروه گریم از این عکس‌ها به عنوان راهنما و مرجع استفاده کنند.

البته از آن‌جا که در فصل بعد پس از جنگ‌ها اجساد زیادی خواهیم دید، ممکن است از این تصاویر برای گریم اجساد استفاده شود، ولی عنوان «نامردگان» توجه بسیار زیادی جلب کرده است. از آن‌جا که وایت‌واکرها هیچ نقشی در کتاب آتش و خون ندارند، باید صبر کرد و دید سازندگان سریال چه در سر دارند

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*