خانه > اخبار > اخبار سریال > پیش‌درآمد جدیدی از بازی تاج و تخت در دست تولید قرار گرفته است!

پیش‌درآمد جدیدی از بازی تاج و تخت در دست تولید قرار گرفته است!


هالیوود ریپورتر به تازگی آشکار کرده که این پیش‌درآمد با محوریت تورنومنت هارن‌هال در دست کار است.
در این مجموعه «سیمون پینتر» و «تیم لاوسون» به عنوان تهیه کننده، «جرج آر. آر. مارتین» و «دانکن مک‌ میلان» به عنوان نویسنده و «دومینیک کوک» به عنوان کارگردان فعالیت خواهند کرد و انتظار می‌رود مجموعه در سال ۲۰۲۳ آغاز شود.

در توضیحات رسمی آمده که این نمایش برای اولین بار مخاطبان را به عمق بیشتر در رویداد برجسته‌ای که قبلاً غرق در رمز و راز بود، می برد. و بسیاری از شناخته‌شده‌ترین شخصیت‌ها در این مجموعه حضور دارند.
تولید مجموعه با داستانی متمرکز بر عشق، انتقام، دیوانگی و خطرات ناشی از پیشگویی‌ها خواهد بود.

بیانیه مارتین اضافه می‌کند:

بذرهای جنگ اغلب در زمان صلح کاشته می‌شوند. تعداد کمی از مردم در وستروس می‌دانستند که کشتار هنگامی رخ خواهد داد که افراد اصیل و مردم عامه در هارن‌هال گردهم آیند تا بهترین شوالیه‌های قلمرو را در یک تورنمنت عالی ببینند. این تورنمنتی است که اغلب در سریال بازی تاج و تخت و رمان ترانه یخ و آتش من مورد اشاره قرار گرفته. و در آخر، ما می‌توانیم کل داستان را در این مجموعه بگوییم.
تورنومنت هارن‌هال اتفاق مهمی در تاریخ وستروس بوده و تقریباً شانزده سال قبل از وقایع بازی تاج و تخت رخ داده و زمینه‌سازی برای شورش رابرت و سقوط سلسله تارگرین‌ها بود. اطلاعات ناچیزی که تاکنون در مورد آن دریافت کرده ایم باعث گمانه‌زنی‌ها و نظریه‌های متعددی درباره آنچه واقعاً در آن جا اتفاق افتاده، می‌شود و چگونگی تأثیر آن بر رویدادهای بعدی مانند ربودن «لیانا استارک» توسط شاهزاده «ریگار تارگرین» شده. به نظر می‌رسد که بالاخره پاسخ‌هایی خواهیم گرفت.

۱ دیدگاه

  1. بالاخره ………………….. عالییییییییییییییییییییییییییییییییییییی
    من ذره ذره تو کتابا علامت گذاشتم موقع خوندن که بفهمم دقیقا تو اون تورنومنت چی گذشت از زبون این همه ادم این همه نظرهای مختلف……. ولی بالاخره ویوپوینت اورجینال رو قراره ببینیم عالییییییییییییییییییییییییییییه………

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*