خانه > اخبار > اخبار سریال > مصاحبه نقش دوقلوهای افسانه‌ای گارد پادشاه برای مجموعه خاندان اژدها!

مصاحبه نقش دوقلوهای افسانه‌ای گارد پادشاه برای مجموعه خاندان اژدها!

فیلمبرداری پیش‌درآمد بازی تاج و تخت یعنی خاندان اژدها به زودی آغاز خواهد شد. این مجموعه جنگ داخلی خاندان تارگرین معروف به رقص اژدهایان را به تصویر می‌کشد و بر اساس رمان جرج آر. آر. مارتین می‌باشد.

تاکنون بازیگرانی شامل «پدی کانسیداین» در نقش پادشاه «ویسریس تارگرین»، «مت اسمیت» در نقش «دیمون تارگرین»، «اما د ارسی» در نقش «رینیرا تارگرین»، «اولیویا کوک» در نقش «آلیسنت های تاور»، «ریس ایفانز» در نقش «اوتو های تاور»، «سونویا میزونو» در نقش «میساریا»، «ایو بست» در نقش «رینیس تارگرین» و «استیو توسان» در نقش «کورلیس ولاریون» به طور رسمی انتخاب شده‌اند.

اگر چه تعدادی از بازیگران توسط اچ بی او برای فصل اول انتخاب شده‌اند اما هنوز بسیاری از نقش‌ها بدون بازیگر مانده‌اند. در حالی که چند ماه قبل ویدئویی از مصاحبه برای نقش «سر کریستون کول» منتشر شده بود و مدتی بعد پاک شد. حال ویدئویی جدیدی منتشر شده که نشان می‌دهد اچ بی او به دنبال انتخاب بازیگر برای نقش برادران دوقلو «سر اِریک» و «سر اَریک» می‌باشد. این ویدیو توسط برادران «جان کوک» و «مایکل کوک» به صورت عمومی به اشتراک گذاشته شد.

در این ویدئو آن‌ها در نقش «ادگار» و «آرماند» هستند و عنوان پروژه «رد گان» می‌باشد. مدتی است که مشخص شده عنوان «رد گان» یک کد برای مجموعه خاندان اژدها است. از دیالوگ‌های آن‌ها می‌توان به طور واضح متوجه شد که شخصیت ها‌مرتبط با وستروس هستند.

برادران «سر اِریک» و «سر اَریک» در طول رقص اژدهایان نقش برجسته‌ای داشتند و در طول جنگ در مقابل هم قرار گرفته بودند. با توجه به دیالوگ‌های ویدئوی منتشر شده می‌توان گفت «ادگار» و «آرماند» همان «سر اِریک» و «سر اَریک» هستند. لازم به ذکر است که هنوز هیچ منبع معتبری این خبر را تایید نکرده است.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*