خانه > اخبار > اخبار سریال > دفاع سازندگان «ریک اند مورتی» از فصل هشتم بازی تاج و تخت

دفاع سازندگان «ریک اند مورتی» از فصل هشتم بازی تاج و تخت

بسیار خب، حالا که مدتی از پایان سریال می‌گذرد بیایید این موضوع واضح را یادآوری کنیم که فصل هشتم منتقدین زیادی دارد و عده‌ای هم این فصل را دوست داشتند. فکر می‌کنیم این موضوع را همه قبول داریم. حالا باید به اطلاع شما برسانیم که سازندگان سریال انیمیشنیِ محبوب ریک اند مورتی از آن دسته از طرفداران بازی تاج و تخت هستند که از فصل هشتم دفاع می‌کنند.

در مصاحبه‌ای که با اینترتینمنت ویکلی انجام شده، «جاستین رویلند» و «دن هارمون» صحبت‌های زیادی انجام داده‌اند که در بخشی از این مصاحبه به پایان سریال تاج و تخت هم اشاره شده.
دن هارمون درباره‌ی این موضوع گفته:

«من از تماشای فصل پایانی می‌ترسیدم، چون نمی‌خواستم تمام شود. اما به هرحال می‌دانستم که این سریال هم پایانی دارد، و تا جای ممکن از تماشای آن لذت بردم، از تماشای پایان، و به سرانجام رسیدن خط داستانی شخصیت‌ها»

«به عنوان یک شو رانر، کاری که آن‌ها انجام داده‌اند را ستایش می‌کنم، به خصوص که این سریال اقتباسی بود اما از کتاب جدا شد و کار سازندگان سخت‌تر شد. تماشای مبارزه‌ی هاوند و مانتین… خیلی عظیم بود پسر»

«من از ناامیدی طرفداران به‌خاطر تغییر شخصیت دنریس آگاه هستم. و نمی‌خواهم بگویم که آن‌ها ناشکر هستند اما فکر کنم همین الان این حرف را زدم.»

جاستین رویلند هم نظرات مشابهی دارد، اما یک نکته راجع به فصل هشتم ذکر کرد که احتمالاً همه‌ی ما با او موافق هستیم. او می‌گوید:

«من هم همان حسی را به سریال دارم که دن راجع به آن صحبت کرد، فقط یک نظری دارم که ممکن است کمی خودخواهانه باشد و آن هم این است که دوست داشتم وقایع پایانی داستان طی قسمت‌های بیشتری، و با سرعت کمتری رخ می‌دادند. من هم نمی‌خواستم که سریال تمام شود. دوست داشتم مثلاً سه فصل دیگر ادامه داشت، یا حداقل سه یا چهار قسمت بیشتر…»

«به نظر من هیچ سریالی مانند بازی تاج و تخت نخواهد بود، این سریال واقعاً عظیم بود. به طرز دیوانه‌واری بزرگ و همه‌گیر بود. و من عاشق سازندگان سریال (وایس و بنیوف) هستم، این لعنتی‌ها عالی هستند.»

طبق اشاره‌ی اینترتینمنت ویکلی، سازندگان این دو سریال روابط صمیمانه‌ای با هم دارند و همسر دیوید بنیوف گفته که دیوید می‌خواهد برای هالووین لباس پیکل‌ریک (مربوط به یکی از قسمت‌های فصل سوم سریال ریک اند مورتی که در آن قسمت ریک تبدیل به خیارشور شده بود!) را بپوشد.

۱ دیدگاه

  1. سلام و سپاس از این بابت که دو کلمه هم از دفاعیات ننه عروس و ننه دوماد را منتشر کردید. استفاده کردیم.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*