خانه > اخبار > اخبار سریال > پست جدید امیلیا کلارک در صفحۀ اینستاگرامش و قدردانی از هوادارانی که سال‌ها از سریال حمایت کردند

پست جدید امیلیا کلارک در صفحۀ اینستاگرامش و قدردانی از هوادارانی که سال‌ها از سریال حمایت کردند

«پیدا کردن واژه برای نوشتن این پست منو سرشار از این حس کرد که چقدر می‌خوام از سریال بگم ولی در برابر اینکه سریال و دنی برام چه ارزشی دارن این واژه‌ها خیلی کوچک هستند.

بخش “مادر اژدهایان” تمام زندگی بزرگسالی من را در بر گرفت. این زن همه‌ی قلب من را تسخیر کرد. من در شعله‌های آتش اژدها عرق ریخته‌ام، برای آن‌هایی که خانواده را خیلی زود ترک کردند گریه کرده‌ام و مغز خود را تا سر حد خشک شدن درگیر کردم تا بتوانم عدالت را در حق “کالیسی” و کلمات استادانه‌ی او و رفتارهای او که به من ارائه شد اجرا کنم.
بازی تاج و تخت من را به عنوان یک زن شکل داد، به عنوان یک بازیگر و به عنوان یک انسان! فقط ای کاش پدر عزیزم الان اینجا می‌بود تا می‌دید چه مسیری را آمده‌ایم.

ولی شما، طرفداران عزیز، مهربان، یه تشکر بزرگ به شما مدیونم. به خاطر اینکه مدت‌ها به چیزی که ما ساختیم و کار با شخصیتی که مدت‌ها قبل از اینکه جامه‌ای به رویاهای شما بپوشاند، در قلب‌های شما جا گرفته، خیره شده بودید. بدون شما، مایی وجود نداشت. و حالا نگهبانی ما به پایان رسیده….»

۲ دیدگاه

  1. BÆHZAD T:
    دیدی پوریا حدسم درس بود؟?
    فقط ازت یه خواهش دارم داداش: قول بده تو پاد کست بگی من(Behzad Targaryen) اسم قسمت آخرو حدس زدم باشه؟ قول میدی؟?

  2. باورتون میشه تنها قسمت سریال بود که میزدم جلو زودتر تمام بشه؟! این چه مزخرفی بود! نمره ۵ گرفت برید پیجهای گات ببینید مردم چطور دارن بهشون تیکه میندازن ..گور پدر اون شورای مزخرف و دموکراسی تون! مملکت تجزیه کردن! یک فرد بدون فرزند شد پادشاه! جان اسنوی بدبخت کردن پاسبان!!! لعنت بر پت و مت

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*