خانه > اخبار > اخبار سریال > امیلیا کلارک گفت چه کسی لیوان قهوه را جا گذاشته بود

امیلیا کلارک گفت چه کسی لیوان قهوه را جا گذاشته بود

فصل هشتم بازی تاج و تخت کم حرف و حدیث پشتش نبود، اما یکی از ایرادات سریال حرف‌های خیلی زیادی را با خود به دنبال داشت. یک ظرف استارباکس در صحنه‌ی ضیافت پس از جنگ در قسمت «آخرین استارک‌ها» دیده شد. زمانی که همه مشغول جشن گرفتن در تالار وینترفل بودند، یک ظرف استارباکس جلوی امیلیا کلارک دیده شد.

در آن زمان عده‌ای بودند که امیلیا کلارک را به خاطر این کوتاهی، سرزنش کردند. کلارک در برنامه‌ی جیمی کیمل توضیح داد که این اشتباه چه کسی بوده.

مقصر کسی نبود به جز کنلت هیل که ممکن است شما او را با نام لرد واریس بشناسید. این طور که مشخص است واریس در دنیای واقعی خیلی زودتر به ملکه‌اش خیانت کرده. امیلیا کلارک در این باره گفت:

«ما امسال قبل از برگزاری امی یه جشن داشتیم. کنلت هیل، که نقش لرد واریس رو داشت و توی اون صحنه کنار من نشسته بود هم توی اون جشن حضور داشت. اون من رو کشید یه کنار و گفت «امیلیا باید یه چیزی بهت بگم، لیوان قهوه برای من بود.»»

هیل یک عذرخواهی نصفه و نیمه از کلارک کرد. او به کلارک گفت

«ببخشید عزیزم، دیدم خیلی داره روت فشار می‌آد بخاطر همین گفتم چیزی نگم.»

اچ‌بی‌او با کامپیوتر لیوان قهوه را از روی سریال حذف کرد. اما نمی‌تواند این کار را با خاطره‌ی مردم هم بکند.

همچنین امیلیا کلارک از خانواده‌هایی یاد کرد که به خاطر نقش او نام بچه‌هایشان را دنریس یا کالیسی گذاشته بودند

«بچه‌هایی که اسمشون دنریس یا کالیسی هست بعد از تموم شدن فصل هشت نهایت چهار سالشون هست، که این یعنی اونا تبدیل به یه شخصیت توی فیلم نمی‌شن بلکه یه بچه می‌مونن. پس این خوبه، بهشون اجازه می‌ده شخصیتشون رو اونجور که می‌خوان بسازن.»

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*