خانه > اخبار > آیا سازندگان بازی تاج و تخت به آن صورت که فکر می‌کردیم در فرانچایز «استار وارز» مشارکت خواهند داشت؟

آیا سازندگان بازی تاج و تخت به آن صورت که فکر می‌کردیم در فرانچایز «استار وارز» مشارکت خواهند داشت؟

از زمان به اتمام رسیدن فصلِ هشتم بازی تاج و تخت، سازندگان سریال یعنی دیوید بنیوف و دی بی وایس در کانون توجهات رسانه‌ای بوده‌اند. از قرارداد بزرگ با نتفلیکس برای تولید محتوا گرفته تا دیزنی و فرانچایز استاروارز که سؤالات زیادی را به وجود می‌آورد. به تازگی آقای Michael patcher، یک آنالیست wedbush در گفتگو با CNBC به این دو شخص و مجموعه‌ی بازی تاج و تخت اشاراتی داشته که در ادامه به آن خواهیم پرداخت.

«مایکل چیمینو یک فیلمساز است که با Deer Hunter 1978 به موفقیتی بزرگ دست یافت و با Heavens Gate 1980 کارش ادامه یافت که منجر به از بین رفتن سابقه کاری‌اش شد. پس از آن با خود می‌گویید که ممکن است (آثار) وی در آینده یا خوب شود و یا نشود. اما دیوید بنیوف و دن وایس تا حد زیادی تست نشده‌اند. آن‌ها یک سریال بسیار بزرگ را تولید کرده‌اند اما آیا می‌توانند به همین شکل ادامه دهند؟ تنها راه برای انجام چنین کاری این است که سریال‌های زیادی را داشته باشی. به تازگی یکی از مدیران بلندپایه‌ی (نتفلیکس) در گفتگو با «هالیوود ریپورتر» گفته شرط این است که آن‌ها یک بازی تاج و تخت دیگر بسازند»

درصورت رخ دادن چنین اتفاقی دیگر سازندگانی که با نتفلیکس قرارداد دارند نیز تلاش می‌کنند با کار بر روی چندین پروژه جایگاهی برای خود به دست آورند. برای مثال رایان مورفی که قرادادی ۳۰۰ میلیون دلاری با نتفلیکس امضا کرده ساخت ده سریال را در دست بررسی قرار داده. شوندا ریمس از دیگر کسانی است که با قردادی ۱۰۰ میلیون دلاری احتمالاً هشت سریال را خواهد ساخت. اما آیا دیوید و دن می‌توانند علاوه بر ساخت چندین سریال برای نتفلیکس همزمان بر روی سری استاروارز کار کنند؟ خبرگزاری THR اطلاعاتی نسبتاً جالب در این خصوص دارد. طبق گفته منابع آن‌ها، بنیوف و وایس درحال نوشتن یک داستان کلی برای سه‌گانه جدید هستند. به آن معنا که آن‌ها مشخص کرده‌اند که در سری چه اتفاقی خواهد افتاد اما درحال حاضر آن‌ها تنها می‌خواهند فیلمنامه یکی از فیلمها را بنویسند و هیچ خبری از کارگردانی شدن فیلم‌ها توسط این دو شخص منتشر نشده. در تئوری چنین اتفاقی می‌تواند زمانی بسیار زیاد را برای ساخت سریال‌های نتفلیکس به دیوید و دن دهد. مخصوصاً حال که به گفته‌ی یک منبع «قراداد نتفلیکس با دیوید و دن تا زمانی که اولین اثرشان ساخته نشود ده ساله نخواهد بود».

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*