خانه > اخبار > نگاهی به قرارداد مهم نتفلیکس با سازندگان بازی تاج و تخت

نگاهی به قرارداد مهم نتفلیکس با سازندگان بازی تاج و تخت

پس از کشمکشهای فراوان درخصوص مشخص شدن جایگاه بعدی دی بی وایس و دیوید بنیوف در تلویزیون بالاخره خبر همکاری آنها با نتفلیکس تأیید شد. طبق خبر منتشر شده از سوی خبرگذاری “ورایتی” این دو شخص قراردادی چندساله و ارقامی نسبتاً بالا تصمیم به همکاری با نتفلیکس گرفته‌اند. تد ساراندوس،مسئول تولید محتوای نتفلیکس با انتشار یک بیانیه در این خصوص گفت:

«ما مفتخریم که ورود استادان داستان گویی، دیوید بنیوف و دن وایس را به نتفلیکس خوش آمد گوییم. آنها یک نیروی خلاق هستند که مخاطبین زیادی را از سراسر جهان با داستان گویی حماسی خود شاد کرده‌اند. ما نمی‌توانیم بیش از حد صبر کنیم تا ببینیم تخیلات آنها چه چیزی را به (کار) افرادمان می‌آورد.»

در این میان بنیوف و وایس نیز با انتشار این بیانیه اضافه کردند:

«ما یک ماجراجویی زیبا را با اچ بی او برای بیش از یک دهه داشتیم و از این بابت نسبت به تمام افرادی که باعث شدند در آنجا احساس حضور در خانه را داشته باشیم سپاسگزاریم. طی چند ماه اخیر ساعت ها با افرادی همچون سیندی هالند، پیتر فریدلندر،سکات ستابر و تد ساراندوس به گفتگو پرداخته‌ایم. ما سکانس‌هایی یکسان را از یک فیلم دهه ۸۰ به یاد می آوریم، ما عاشق کتاب‌هایی مشابهیم و نسبت به یک نوع سبک داستان گویی و احتمالاتش هیجان زده‌ایم. نتفلیکس کاری بهت آور انجام داده و ما این افتخار را داریم که توسط آنها دعوت شده‌ایم»

لازم به ذکر است که بجز همکاری با نتفلیکس, دیوید و دن درحال ساخت یک فیلم جدید از فرانچایز استار وارز برای دیزنی هستند که احتمال می‌رود تا سال ۲۰۲۲ وارد سینماها شود.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*