خانه > اخبار > اخبار سریال > اچ بی او پایان بندی‌های متفاوت برای سریال ضبط نکرده بود!

اچ بی او پایان بندی‌های متفاوت برای سریال ضبط نکرده بود!

در زمان فیلمبرداری فصل پایانی بازی تاج و تخت، یکی از شایعاتی که خیلی سر‌وصدا کرد، این بود که برای جلوگیری از لو رفتن پایان داستان، اچ بی او پایان بندی‌های متفاوتی را ضبط کرده است. این شایعه از آنجایی آغاز شد که کسی بلویز، مدیر برنامه‌ریز اچ بی او به دانشجویان دانشکده‌ی مراویان گفته بود اچ بی او چنین قصدی دارد. و حتی گفته بود که چنین کاری برای سریال‌های بلند نیاز است، و زمانیکه چندین پایان برای داستان ضبط شود، کسی متوجه اینکه کدام پایان‌بندی اصلی است نخواهد شد تا داستان را لو بدهد.

اما این شایعه پس از دوسال و به اتمام رسیدن سریال توسط برخی از بازیگران مانند امیلیا کلارک، رد شده است. و رسانه‌ی ددلاین نیز وقتی در این رابطه از بلویز سوال پرسید او چنین گفت که:

« من این حرف را زدم اما فکر نمی‌کنم که پایان بندی‌های متفاوتی برای سریال ضبط شده، البته این مسئله خیلی سروصدا کرد و به نظرم برای اینکه از پایان داستان محافظت شود، تا لو نرود هم خوب عمل کرد. همه از این مسئله همیشه ترس داشته‌اند.»

با توجه به دیگر صحبت‌های بلویز، دیوید بنیوف و دن ویس، این پایان را سال‌ها در سر داشته‌اند، و همیشه می‌دانستند قرار است چه اتفاقی بیفتد. اما نکته‌ای که در مورد حفاظت بیشتر از سریال در این فصل بلویز مطرح کرد، به حقیقت پیوست. درست هست که اسپویلرهایی چندساعت قبل از پخش هر اپیزود در برخی از سایت‌ها و توییتر دیده می‌شد، که این مسئله زمانی که هر اپیزود به منابع مختلف فرستاده می‌شود، گریز ناپذیر است، اما هیچ چیز بزرگی چند ماه قبل از پخش مشخص نشد.

بلویز در مورد یکی از اسپین‌آف‌های بازی تاج و تخت که به زودی ضبط خواهد شد و ناومی واتس در آن حضور خواهد داشت حرف‌هایی زده است. این مجموعه به اتفاقات چندین هزار سال پیش از وستروسی که ما دیدیم برمی‌گردد.

« انتخاب بازیگران چند هفته‌ای هست که به اتمام رسیده است. و هم‌اکنون تیم پیش تولید در بلفاست مشغول هست تا در هفته‌های آتی فیلمبرداری آغاز شود.»

طرفداران گات، برای بیشتر دانستن از وستروس لحظه شماری می‌کنند و ما می‌دانیم که این تنها اسپین‌آفی نیست که در راه است، آیا بلویز می‌داند که چندین اسپین‌آف ممکن است ساخته و همزمان پخش شوند؟

« شک دارم، فکر نمی‌کنم. ما سریال‌های زیاد آماده‌ی پخش برای سالهای ۲۰۱۹ تا ۲۰۲۱ داریم. بازی تاج و تخت یکی از بزرگترین موفقیت‌های ما هست اما من نمی‌خواهم ما به خانه‌ی تولید و پخش اسپین آف‌های گات تبدیل شویم. این مسئله باید با دقت مدیریت شود. به همین دلیل است که ما مدت‌هاست روی طرح سازنده‌ی کار، جین گلدمن مشغولیم، چون میخواهیم نتیجه‌ی خوبی داشته باشیم. فکر می‌کنم طرفداران هم تولید پرسرعت و بی کیفیت را نمی‌پسندند. »

به نظر ما هم این برنامه‌ریزی ها درست است. خیلی‌ها به فصل هشتم اعتراض داشتند و معتقد بودند که کیفیت فدای سرعت تولید شده است.

۳ دیدگاه

  1. راستش با اوضاع این فصل پایانى که دیدیم، این حرفها دیگه اهمیت چندانى‌ نداره

  2. همه اون خبرهای دروغ فقط برای بازار گرمی و هایپ کردن مردم بود. خوب هم تعداد بیننده ها رو تو این دوسال بالا بردن.
    تو این دنیا فقط پول حرف اول رو میزنه

  3. فیلمبرداری چند تا پایان برا یه سریال ایده ی احمقانه ایه من که بعید میدونم!!دیگه سریال تموم شده کاشکی فقط بعدیو خوب شروع کنن خوبم تموم تا دیگه از این جور فجایع تاریخی نبینیم!

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*