خانه > اخبار > اخبار سریال > در قسمت بعدی چه اتفاقی برای اوتو های‌تاور خواهد افتاد؟

در قسمت بعدی چه اتفاقی برای اوتو های‌تاور خواهد افتاد؟

ادامه‌ی این متن وقایعی از قسمت دوم سریال خاندان اژدها را اسپویل می‌کند.

در یکی از تصاویر تازه منتشر شده از قسمت آینده، اوتو های‌تاور به طور قابل توجهی نشان «دست پادشاه» را بر سینه‌ی خود ندارد. این تصویر نشان می‌دهد که احتمالاً اگان دوم، اوتو را از مقام «دست پادشاه» برکنار کرده است. اوتو یک شخصیت کلیدی در این سریال بوده است و پیش از اگان به عنوان «دست پادشاه» به دو پادشاه دیگر، یعنی ویسریس اول و جهریس اول خدمت کرده است. با این حال، کاری نکردن او، به خصوص در هفته‌های پس از «خون و پنیر»، اگان را بر آن می‌دارد تا او را برکنار کند، و به نظر می‌رسد که این اتفاق ممکن است در قسمت دوم رخ دهد.

در تصویر بعدی، به نظر می‌رسد اوتو با درخواست برای کناره‌گیری مواجه شده است. صحنه پر از تنش است و اوتو با دو نفر، اگان و کریستون کول، روبرو می‌شود. در تریلر «هفته‌های پیش رو»، اوتو به اگان می‌گوید که او ضعیف به نظر می‌رسد و کول از او دفاع می‌کند. این صحنه ممکن است برخوردی را نشان دهد که در آن اوتو مجبور به کناره‌گیری از نقش خود خواهد شد.

شواهد نشان می‌دهد که سِر کریستون کول به عنوان «دست پادشاه» جانشین اوتو های‌تاور خواهد شد. عکس‌هایی از فیلمبرداری «نبرد راکزرست» کول را با زنجیر «دست پادشاه» نشان می‌دهند. همچنین در انتهای تریلر «هفته‌های پیش رو» زنجیر دست پادشاه را بر تن کریستون کول می‌بینیم.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*