لوراس تایرل

از دانشنامه نغمه ای از یخ و آتش
UnderConstructionOrange.png
در حال ترجمه
این موضوع توسط [[کاربر:Stannis Baratheon (بحث)]] در حال ترجمه است.
این الگو برای این قرار داده شده است که سایر اعضا به صورت موازی این مقاله را ترجمه نکنند.


سر لوراس تایرل فرزند سوم لرد میس تایرل است و به شوالیه ی گل ها مشهور است. او یک شوالیه است و در مسابقه با نیزه مهارت زیادی دارد. موفقیت های وی در تورنومنت ها، چهره ی جذاب و خیره کننده و رفتار متظاهرانه وی او را به یک چهره ی مشهور در هفت پادشاهی تبدیل کرده است. 

نشان شخصی وی سه گل رز طلایی رنگ بر روی زمینه ای سبز رنگ است که نشان دهنده ی جایگاه وی به عنوان پسر سوم می باشد.

ظاهر و شخصیت

سر لوراس با مو های بلند قهوه ای و چشم هایی طلایی رنگ به طور استثنایی خوش قیافه است . تایرون با خود فکر کرد که سر لوراس زیبا و همچنین یک افسانه است و نیمی از دختران هفت پادشاهی می خواهند با او بخوابند و همه ی پسر ها می خواهند که مانند او باشند . 

با وجود جوانی و استخوان بندی باریک وی او یک جنگجوی لایق است که از شمشیر ، تبر و ستاره ی صبحگاهی برای تاثیری کشنده استفاده می کند . او محبوب مردم عوام و مخصوصا زنان است . در عین فروتنی او هنوز تشنه ی افتخار است و می تواند تندخو و بی پروا باشد و تایرون او را جوانی ازار دهنده می یابد . 

سانسا استارک نیز فکر می کند که لوراس زیبا است و همچنین لاغر اندام و برازنده با چشم هایی شگفت انگیز . سانسا فکر می کند که او در لباس سفید گارد شاهی بهتر از وقتی به نظر می رسد که در لباس سبز و طلایی خاندان تایرل است . در حال حاظر تنها بخش رنگی در لباس وی سنجاقی است که ردای او را روی شانه اش نگه می دارد که به شکل گل رز هایگاردن با رنگ طلایی ملایمی است که در زمینه ی برگ های سبز ظریفی از جنس یشم قرار دارد . قلاب نگه دارنده ی شمشیر او از چرم سفید رنگ و برجستگی جلوی زین اسب او به شکل گل رز از جنس سنگ مرمر است . 

تاریخ

به عنوان یک جوان او در استورمزاند پرورش یافت و به لرد رنلی براتیون به عنوان شاگرد و ملازم خدمت کرد . این احتمالا شروعی برای رابطه ی نهانی عاشقانه ی ان ها بوده است . اگرچه خیلی ها از این موضوع بی اطلاع بودند ، ولی عده ی گوناگونی نیز در استورمزاند از رابطه ی ممنوعه ی ان ها خبر داشتند . 

در حین مراسم ازدواج سانسا استارک سر گارلن تایرل از سانسا تقاضای رقصیدن با وی را کرد . او سانسا را نزدیک خود کشید و به او گفت که می تواند نحوه ای که سانسا به لوراس نگاه می کند را ببیند . همچنین به او گفت با این که لوراس بسیار خوش قیافه و شجاع است و این که همه ی ان ها عاشق او هستند ولی تایرون شوهر بهتری برای او خواهد بود . این صحبت سر گارلن این موضوع را به ذهن می رساند که او و بقیه ی خانواده از برتری های جنسی لوراس اگاه هستند که می تواند تا حدی نیز درست باشد.

اتفاقات اخیر

بازی تاج و تخت

لوراس تایرل در مسابقه ای که به افتخار دست شاه برگزار شد حضور داشت و زرهی تشکیل شده از جواهراتی به شکل گل و شنلی با طرح گل رز پوشیده بود . از جمله موفقیت های وی می توان به پیروزی وی در مقابل سر روبار رویس و سه تن از اعضای گارد شاهی اشاره کرد . با هر پیروزی ، او یک گل رز سفید به یکی از دخترهایی که در میان تماشاچیان نشسته بودند می داد . او سپس یک گل رز قرمز به سانسا استارک دختر دست شاه داد که در شجاعت لوراس غوطه ور شده بود و بعد از ان نیز شیفته ی او شد.