پدرو پاسکال

UnderConstructionOrange.png
در حال ترجمه
این موضوع توسط [[کاربر:Stannis Baratheon (بحث)]] در حال ترجمه است.
این الگو برای این قرار داده شده است که سایر اعضا به صورت موازی این مقاله را ترجمه نکنند.
پدرو پاسکال
نقش ابرین مارتل
ملیت شیلیایی
تولد در ۲ اپریل سال ۱۹۷۵ در شهر سانتیاگو، شیلی
فصل(ها) فصل 4
تعداد قسمتها 7

خوزه پدرو بالماسدا پاسکال در ۲ اپریل سال ۱۹۷۵ در شهر سانتیاگو در کشور شیلی به دنیا امد و اکنون ۳۹ سال دارد . مدت کوتاهی پس از تولدش خانواده ی وی از کشور دانمارک پناهندگی سیاسی گرفتند زیرا در ان زمان کشور شیلی تحت حکومت دیکتاتوری و نظامی اگوستو پینوچت بود . سپس ان ها به امریکا رفتند و پدرو در اورنج کانتری در ایالت کالیفرنیا و در سن انتونیو در ایالت تگزاس بزرگ شد . او سپس بازیگری را در Orange County School of the Arts و در دانشگاه Tisch School of the Arts نیویورک اموخت .

حرفه

پدرو در سریال های تلویزیونی بسیاری به ایفای نقش پرداخته از جمله : سریال Buffy the Vampire Slayer در سال ۱۹۹۹ ، سریال The Good Wife در سال های ۲۰۰۹ تا ۲۰۱۱ ، سریال های Homeland و Graceland در سال ۲۰۱۳ و سریال The Mentalist در سال ۲۰۱۴ او همچنین در اپیزود Weeping Willow در سریال Law & Order: Criminal Intent در نقش بچه دزدی به نام رجی به ایفای نقش پرداخت . نام پدرو در سال ۲۰۱۱ در لیست اولیه ی بازیگران اقتباس تلویزیونی ابر قهرمانی Wonder Woman اعلام شد اما بعد از مدتی نامش از این لیست خط خورد . در ماه ژوئن سال ۲۰۱۳ پدرو در نقش شاهزاده اوبرین مارتل در مجموعه ی تلویزیونی Game of Thrones محصول شبکه ی HBO به هنرنمایی پرداخت .

پدرو تجربه ی زیادی هم در بازیگری و هم در کارگردانی دارد . این تجربه برای او دو جایزه ی LA Drama Critics Circle و Garland را برای ایفای نقش در نمایش Orphans محصول International City Theater به ارمغان اورد . او همچنین در هر دو نوع نمایش کلاسیک و مدرن بازی کرده است . او همچنین در نمایش های بسیاری از جمله : نمایش Maple and Vine ساخته ی جوردن هریسون ، نمایش Beauty of the Father ساخته ی نیلو کروز ، نمایش Based on a Totally True Story ساخته ی روبرتو اگویره ساکاسا ، نمایش Sand ساخته ی تریستا بالدوین ، نمایش Old Comedy ساخته ی دیوید گرینسپن ، نمایش Some Men ساخته ی ترنس مک نالی و نمایش Macbeth نوشته ی شکسپیر که توسط تئاتر Park در سال ۲۰۰۶ ساخته شد ایفای نقش کرده است . پدرو از اعضای انجمن تئاتر LAByrinth شهر نیویورک نیز می باشد .


زندگی شخصی

پدرو از سال ۱۹۹۳ در شهر نیویورک زندگی می کند .