خانه > اخبار > نگاهی به انتشار خبر حضور چند بازیگر دیگر در اسپین‌آف‌های بازی تاج و تخت

نگاهی به انتشار خبر حضور چند بازیگر دیگر در اسپین‌آف‌های بازی تاج و تخت

هرچند که بازی تاج و تخت به پایان راه خود رسید، اما این موضوع به معنای عدم حضور دیگر آثار مربوط به این مجموعه در تلویزیون نخواهد بود. همان‌طور که می‌دانید در حال حاضر چندین اسپین‌آف مختلف برای مجموعه در حال ساخت است که ظاهراً فیلمبرداری قسمت آزمایش یکی از آن‌ها به اتمام رسیده. به بهانه‌ی پایان یافتن فیلمبرداری قسمت آزمایشی اولین اسپین‌آف مجموعه، بهتر است نگاهی به اخبار در خصوص حضور چندین بازیگر جدید در این سریال یا دیگر اسپین‌آف‌های مجموعه داشته باشیم.

۱- لیاه گایر

گایر را می‌توان نسبتاً فردی تازه‌کار قلمداد کرد. وی قرار است در «ماه خونین» به بازی بپردازد. نکته قابل توجه در این خصوص نام این شخصیت «caera» است که «ae» آن به نوعی دارای نشانه‌هایی از اسامی والریایی است. هرچند این خبر که ماه خونین صرفاً در وستروس جریان دارد تأیید شده و احتمال حضور والریایی‌ها را به حدی قابل توجه کاهش می‌دهد.

۲- جاسپر بریتون

طبق اخبار منتشر شده بریتون قرار است در ماه خونین به عنوان ارباب خاندان «کول» حضور داشته باشد. ظاهراً این اسم می‌تواند یک رمز برای نقش این کرکتر در سریال باشد. البته این نکته لازم به ذکر است که خاندانی به نام «cole» وجود داشته و ممکن است سریال نام آن را مورد استفاده قرار داده باشد.

۳- جورجینا بیدل

هرچند اطلاعات زیادی از این فرد منتشر نشده، اما ظاهراً جورجینا قرار است در نقشی مشخص شده و البته در یک اسپین‌آف که هنوز نامش مشخص نشده به بازی بپردازد.

۴- جکیولین بوتسوین

مانند جورجینا، این شخص هم قرار است در اسپین‌آفی مشخص نشده به بازی بپردازد. از محبوب‌ترین بازی‌های این شخص می‌توان به چندین نمونه از جمله شیملس، ولف بلاد و کرنج هیل اشاره کرد.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*