خانه > اخبار > اخبار سریال > تایید شد: فرزندِ رینیرا واقعاً ناقص‌الخلقه بود

تایید شد: فرزندِ رینیرا واقعاً ناقص‌الخلقه بود

چندی پیش، قسمت پایانیِ خاندان اژدها منتشر شد و در آن سکانس خصوصاً وحشتناکی بود از زایمان ملکه رینیرا و تولد دخترش ویسنیا. متأسفانه نوزاد زنده نماند و از آن جایی که دوربین به‌طور واضحی آن را نشان نداده بود، بین طرفداران بحثی درگرفت که آیا نوزاد ظاهری طبیعی داشت یا بدنی معیوب. اکنون این موضوع شفاف‌سازی شده است.

بری گوور، طراح اندام مصنوعی، در اینستاگرام خود تصاویری از این این نوزاد مرده را منتشر کرد که دارای فلس، سری بدفرم و بینی غیرانسانی است؛ همه تقریباً مطابق با توضیحات کتاب‌ها.

این تولد در کتاب آتش و خون جرج آر. آر. مارتین و پیش از آن در شاهدخت و ملکه شرح داده شده است.

«وقتی نوزاد بالاخره بیرون آمد، معلوم شد که یک هیولاست: دختری مرده‌زاد، بدریخت و ناقص، با حفره‌ای در قفسه‌ی سینه‌اش، در جایی که باید قلبش می‌بود و دمی ضخیم و فلس‌دار. نام آن دختر مرده ویسنیا بود.»

این نوزاد به وضوح یکی از آن موارد خاص در دودمان تارگرین بود، که اینطور تعریف می‌شوند که در زایمانی ناموفق، نوزادی مرده‌زاد با ویژگی‌های اژدهامانند به دنیا می‌آید. مشهورترین این موارد برای کسی نبود جز دنریس تارگرین، که در کتاب اول مجموعه، زمانی که ریگو را به دنیا آورد، زایمان مشابهی تجربه کرد.

«او مانند یک مارمولک فلس داشت، نابینا، با دمی کوچک و ضخیم و بال‌های چرمی کوچکی مانند بال‌های خفاش. وقتی او را لمس کردم، گوشت از استخوانش جدا شد و درونش پر از کرم و بوی تعفن بود.»

در بازی تاج و تخت هیچ کدام از این‌ها به تصویر کشیده نشد و همه به تخیل مخاطبان سپرده شده بود.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*