خانه > اخبار > اخبار سریال > نگاهی به جزئیاتی که تاکنون از نبردهای عظیم،سکانس آغازین و دیگر موضوعات فصل هشتم منتشر شده

نگاهی به جزئیاتی که تاکنون از نبردهای عظیم،سکانس آغازین و دیگر موضوعات فصل هشتم منتشر شده

درمیان سایر مجلات و خبرگذاری ها این EW یا به اصطلاح اینترتیمنت ویکلی است که وقتی پای بازی تاج و تخت به میان میآید تبدیل به طلایه دار معرکه میشود و جدید ترین اخبار را از آن به انتشار می‌رساند. اخباری که هرازگاهی میتواند محتوای بزرگ و احتمالا مهمی را به مخاطب انتقال دهند. در جدید ترین انتشارات این خبرگزاری نگاهی خواهیم داشت به سکانس آغازین فصل هشتم و البته تایم کوتاه این فصل نسبت به نقشهایی که احتمالا منجر به طولانی تر شدن آن میشد؛ باما همراه باشید.

جیمز هیبرد از مجله EW در خصوص کوتاه شدن فصل پایانی به سال ۲۰۱۲ درست در زمانی که فصل سوم درحال فیلمبرداری بود اشاره کرد که دیوید بنیوف و دن ویس در این خصوص اظهاراتی متفاوت داشته اند: بودجه ای که اچ بی او به ما داده واقعا سخاوت مندانس،اما با توجه به چیزهایی که در آینده باید با اونها روبرو میشدیم اونقدر هم سخاوت مندانه نبود! شاید باور کنید یا نه اما در همون ۲۰۱۲ تصمیم گرفته شد که که شش اپیزود با تایمی بیشتر از یک ساعت ساخته بشه. و اونها رو در قالب سه فیلم سینمایی در سالن های سینمایی پاریس اکران کنیم ولی این قضیه از جایی غیر ممکن بود که نمیتونستیم جزئیات بزرگ اون دنیای فانتزی رو همراه با شخصیت پردازی متفاوت کرکتر ها در قالب دو ساعت به نمایش بزاریم.

از قرار معلوم این نقشه عملی نشد اما همچنان روح آن نقشه باقی ماند. با توجه به گزارش خبرگذاری EW سازندگان برای هر اپیزود حدود ۱۵ میلیون دلار سرمایه هزینه میکردند و با توجه به تایم بالای آنها برای ساخت فصل هشتم ممکن بود هر سکانس بیش از دها بار در چندین روز مجددا ثبت شود تا به بهترین نتیجه ممکن برسند. درحالی که در گذشته این کار ممکن بود تنها به یک روز ختم شود و این در نوع خود یک فرصت مناسب برای سازندگان و بازیگران به وجود می آورد تا با دقتی بیشتر بر روی فصل پایانی فعالیت داشته باشند.

طبق این گزارشات همانطور که اکثرتان میدانید سکانس ابتدایی فصل هشتم با ورود دنریس تارگرین به وینترفل آغاز میشود. البته با شباهتی مثال زدنی به فصل اول سری یعنی زمانی که پادشاه رابرت نیز به همان شکل وارد قلعه میشود. اپیزود اول احتمالا قسمتی سراسر از دیدارها خواهد بود که برای مثال میتوان به کلیپی که مدت پیش از تریلر سریال های جدید اچ بی او منتشر شد اشاره کرد که در آن شاهد دیدار مجدد سانسا و جان هم خواهیم بود که ظاهرا چندان از حضور دنریس و زانو زدن جان خوشحال نشده! در خصوص نبرد بزرگی که در اواسط فصل رخ میدهد میتوان به کارگردانی آن توسط میگل ساپوچنیک اشاره کرد که مدتها پیش در ساخت اپیزود های هاردهوم و نبرد حرامزادگان نقش اصلی را بر عهده داشته است. و با توجه به تعریفات بازیگران و سازندگان میتوانیم انتظار وجود نبردی بسیار بزرگ تر و فوق العاده تر نسبت به جنگ های گذشته را خواستار باشیم.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*